آیا خرید فالوور واقعی است؟ هایپرفالو حقایق را افشا کرد

همیار وب


بازار خرید فالوور اینستاگرام داغ تر از همیشه شده و سوال مهم این است که آیا خرید فالوور واقعی است؟ اصلا فالوور واقعی وجود دارد؟ در این مقاله نکاتی را به شما می گوییم که سایت های ارائه دهنده فالوور اینستاگرام نمی خواهند شما بدانید!

خرید فالوور اینستاگرام به صورت مستقیم دروغ است!

به گزارش سایت هایپرفالو: امکان ندارد سایت یا ربات اینستاگرامی بتواند بدون اینکه پسورد پیج شما را دریافت کند برای شما فالوور واقعی اینستاگرام بفرستد! متاسفانه برخی از سایت های ارائه دهنده خدمات اینستاگرام در حال فروش فالوور فیک با نام واقعی هستند!

اگر از سرویس خرید فالوور اینستاگرام معمولی (فیک) این سایت ها استفاده کنید، فقط فالوور فیک برای شما ارسال می شود و امری طبیعی است اما مشکل از آنجا شروع می شود که این سایت های یک سرویس به نام فالوور واقعی اینستاگرام دارند که در توضیحات نوشته اند این فالوور ها فعال هستند، لایک می کنند و… .

وقتی شما این سرویس را می خرید ممکن است در نگاه اول خوشحال شوید، زیرا تعداد فالوور های شما همراه با لایک هایتان افزایش پیدا کرده اما یک نکته بسیار مهم وجود دارد.

توجه: کسانی که شما را در سرویس فالوور واقعی لایک می کنند، کسانی هستند که اصلا شما را فالو نکرده اند!

این یعنی وقتی سرویس فالوور واقعی می خرید برای شما فالوور فیک زده می شود و در کنار آن لایک فیک هم برای شما می زنند که حس کنید فالوور های شما واقعی است و راه خیلی ساده این است نگاه کنید کسانی که شما را دارند لایک می کنند جزء فالوور هایتان هستند یا خیر؟ اگر نبودند پس متاسفانه سر شما کلاه رفته و فالوور فیک را با قیمت بالا با نام فالوور واقعی به شما فروخته اند.

تنها راه خرید فالوور واقعی اینستاگرام چیست؟

تنها راه این است که از ربات اینستاگرام استفاده کنید و این ربات ها وارد پیج شما می شوند، طبق برنامه ریزی که برای آنها تعریف کرده اید فعالیت می کنند که همین امر باعث می شود افراد واقعی پیج شما را ببینند و درصدی از آنها شما را فالو کنند، هرچند که این فرایند زمانبر است و به هیچ وجه نمی شود در یک روز هزار فالوور اینستاگرام با استفاده از ربات جذب کنید!

بنابرین مراقب افرادی باشید که می خواهند بدون استفاده از ربات اینستاگرام، به صورت غیر مستقیم برای پیج شما فالوور اینستاگرام بفرستند.

البته دو راه دیگه برای خرید فالوور واقعی وجود دارد:

راه اول: تبلیغات انبوه اینستاگرامی بخرید که بهتر است اینکار را به یک متخصص تبلیغات اینستاگرام بسپارید که بتوانید بیشترین بازدهی را داشته باشید.

راه دوم: پاپ آپ یا نوتیفیکیشن است که ریسک بالایی دارد و سایت هایپرفالو این نوع تبلیغات را پیشنهاد نمی کند. این نوع تبلیغ بدین صورت است که فردی در حال کار با اینستاگرام یا موبایل خود است و یهو پیج اینستاگرام شما برای فرد مورد نظر نمایان می شود که معلوم نیست فرد مورد نظر چه رنج سنی دارد، علایق او چیست، آیا موضوع پیج شما را می پسندد و… . بنابرین درصد زیادی از افراد چون این تبلیغات را به شدت آزاردهنده می بینند پیج شما را بلاک می کنند و با خرید این سرویس ممکن است در چند ساعت صد ها نفر پیج شما را بلاک کنند و ریپورت یا اکشن بلاک شوید! بنابرین ما پیشنهاد می کنیم به جای اینکار ها از تبلیغات هدفمند استفاده کنید.

 

پس کلا فالوور اینستاگرام نخریم؟

در صفحه اصلی سایت هایپرفالو به صورت کامل درباره این موضوع صحبت شده که خرید فالوور و لایک چقدر می تواند تاثیر مثبت داشته باشد، برای مثال وقتی محتوای خوبی داشته باشید و 100 نفر پیج شما را در اکسپلور ببینند، بنظر شما اگر به جای 2 هزار فالوور، 20 هزار فالوور داشته باشید، دیگران راحت تر شما را فالو نمی کنند؟! علت این موضوع این است که وقتی شما فالوور بالا دارید دیگران حس می کنند که پیجی تازه کار نیستید و در زمینه خود محبوب هستید بنابرین بهتر فعالیت می کنید پس شما را راحت تر فالو می کنند.

یا فرض کنید می خواهید محصول یا خدماتی از یک پیج اینستاگرام خریداری کنید، آیا وقتی که طرف مقابل فقط 500 فالوور دارد راحت تر اعتماد می کنید یا وقتی که 5 هزار فالوور دارد؟ آیا می توانید به پیجی که فقط پست های آن 10 لایک دارد اعتماد کنید و محصولی خریداری کنید؟ علت این امر این است که ما دوست داریم از کسی خرید کنیم که حس کنیم محبوب یا برند است، برای همین است که دیجی کالا فروش بیشتری نسبت به برنده ای دیگر دارد بنابرین واضح است که خرید فالوور اینستاگرام می تواند سودمند باشد.

از کجا فالوور تضمینی اینستاگرام بخریم؟

از کجا فالوور بخریم؟

سایت هایپرفالو جزء محدود سایت هایی است که در زمینه خود دارای نماد اعتماد الکترونیک می باشد، علت اینکه اکثر سایت های فروش فالوور نماد اعتماد ندارند این است که با گرفتن نمی توانند پاسخگوی شکایت های فراوان کاربران خود باشند! زیرا همانطور که گفتیم بسیاری از سایت ها در حال ارائه خدمات دروغین هستند (فالوور واقعی که اصلا واقعی نیست). پس حتما اگر می خواهید فالوور اینستاگرام خریداری کنید اولا از سایتی خرید کنید که نماد اعتماد الکترونیک دارد و شماره تماس و اطلاعات پشتیبان سایت موجود و فعال است، دوما سایت مورد نظر برای محصولات خود تضمین داده باشد که خیالتان راحت باشد.

تفاوت سرویس خرید فالوور واقعی و فیک هایپرفالو:

در سایت هایپرفالو دو سرویس وجود دارد که یکی از آنها با نام خرید فالوور واقعی نوشته شده و دیگری با نام خرید فالوور فیک، تفاوت این دو چیست؟

توجه داشته باشید که گفتیم فالوور واقعی و فعال وجود ندارد و در خود سایت هایپرفالو توضیح داده شده که این سرویس دارای فالوور های پروفایل دار ایرانی می باشد و ریزش آن تقریبا صفر است و به همین دلیل این سرویس گران تر از فالوور فیک می باشد.  در سرویس فالوور فیک ممکن است تا 40 درصد ریزش داشته باشید و همه فالوور های شما پروفایل دار نیستند علاوه بر آن درصد کمتری از آنها ایرانی می باشند.

تعرفه های طراحی سایت

میزبانی وب ابری ایران

میزبانی وب ابری اروپا

درج محتوای سایت

دانشنامه شهر الکترونیک کرمان

Share:
خدمات طراحی و میزبانی وب | طراحی فروشگاه اینترنتی | طراحی سایت شخصی | طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت خبری | طراحی سایت مشاغل و نیازمندی ها | طراحی سایت دایرکتوری | خدمات درج محتوای سایت

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها.