میثم شکری ساز دارای تحصیلات دکترای کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی، کارشناسی ارشد MBA از دانشگاه اشتنبایس آلمان و امیر کبیر تهران و همچنین مهندسی صنایع میباشد. وی از متبحر ترین مشاوران حرفه ای در حوزه ی مدیریت، بازاریابی، ارتباطات و منابع انسانی است. هولدینگ بزرگ دانش بنیاد پارس یکی از مجموعه هایی است که سالهاست با مدیریت بی نقص ایشان هدایت می شود.

وی تا کنون ده ها کتاب در زمینه های مختلف تالیف و ترجمه کرده و به جامعه ی علمی ایران اهدا کرده است. او به واسطه ی ارائه ی خدمات ارزنده اش در زمینه ی اجتماعی، کارآفرینی، فرهنگی و آموزش موفق به اخذ لوح سپاس و تقدیر نامه های فراوانی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه صنعتی اصفهان، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه اصفهان، دانشگاه پیام نور و اتحادیه های مختلف شده است. 

میثم شکری ساز به همراه تعدادی از نهاد های دولتی، مجری طرح آموزش ده هزار دفتر ICT روستایی بوده  است که کلیه ی این خدمات با همکاری معاونت رئیس جمهور، سازمان میراث فرهنگی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، شرکت ملی پست، گردشگری و صنایع دستی انجام شده است. وی سخنرانی انگیزشی، مترجم و نویسنده آثار ادبی و قهرمان بازی شطرنج نیز بوده است. ایشان از یک دهه پیش شروع به فعالیت در راه اندازی استارت آپ ها و حوزه های کارآفرینی مختلف نموده است.

ایشان به واسطه ی تجربیات شان در یک دهه ی اخیر در زمینه ی مشاوره ی کسب و کار، بازاریابی، فروش، مدیریت، ارتباطات و منابع انسانی، یکی از زبده ترین مشاوران و راهنمای کسب و کار در این زمینه ها می باشد و در حال حاضر پرسنلی بالغ بر 500 نیروی فعال و متخصص دارد و برای تبحر و ماهر شدن هر یک از این پرسنل، زحمت های زیادی کشیده است.

دکتر میثم شکری ساز در زمینه ی روابط فردی و سازمانی، فروش موفق، موفقیت، نیروی انرژی مثبت، انواع بازاریابی های موفق و … کتابهای مختلفی تالیف و ترجمه نموده است که از مهمترین و پر فروش ترین کتابهای ترجمه شده به دست ایشان می توان توهم باهوشی 1، توهم باهوشی2، تویی که ذهن برنده ای، استوار، بازاریابی گوریلی، فراتر از استراتژی و … نام برد.

وی همچنین در زمینه ی ارائه ی دوره های آموزشی مورد نیاز اقشار جامعه به منظور تخصص پروری و تربیت افراد فنی و ماهر فعالیت های بسیاری داشته و دارد.

 

میثم شکری ساز و کلاهبرداری!

و اما چنین سابقه ی فعالیت اجتماعی و  اکنون انگ کلاهبرداری و جعل مدارک!!!

 البته به لطف عده ای سودجو و رقیبانی که رقابت حرفه ای بلد نیستند، استفاده از واژه ی کلاهبرداری و جعل در مورد کار آفرینان و افراد به نام و موفق دیگر قدیمی شده است. ترفندی نه چندان هوشمندانه برای خراب کردن نام و خدشه دار کردن اعتبار افراد موفق.

هر زمانی که نام کارآفرینان و افراد موفق به میان می آید و اعتبار آنها در اذهان مردم نقش آفرینی می کند، عده ای از افراد معلوم الحال به دنبال هتک حرمت و اعتبار چنین افرادی بوده و می خواهند اهمیت و قدر کارهای این گونه افراد را کم رنگ جلوه دهند.

افراد بیمار و حقیری که پایشان را از صحبت های درگوشی خاله زنانه فراتر نهاده و اینک با در دست داشتن امکانات فضای مجازی آنرا ملعبه ی خود کرده و به هر سمت و سویی می برند و در این راه از هیچ تلاشی برای لکه دار کردن نام چنین افراد موفقی فرو گذاری نمی کنند.

این افراد معمولاً برای  جلب توجه و البته تطمیع افرادی مانند خود، دست به چنین کارهای ناجوانمردانه ای می زنند.

بحث رقابت های نا سالم با لکه دار کردن نام و اعتبار افراد، دیرزمانیست که در تمامی جوامع توسعه یافته و در حال توسعه وجود دارد، چرا که ذهن بسیاری از افراد نابالغ و مریض هنوز به آن درجه از بلوغ نرسیده که بتوانند با راه های مناسب و درخور با دیگران رقابت کنند و فقط به همین راه های بچه گانه و عوام پسند بسنده می کنند.

چنین افرادی قطعا نمی توانند با نیروی عقل و درایت خود کاری از پیش ببرند و صرفا با دست آویزی به راه های غیر مشروع و ناسالم و قطعا ناپسند کار خود را به پیش می برند.

روش هایی که در دراز مدت نه تنها هیچ سود و نتیجه ی مناسبی نخواهد داشت بلکه فرسودگی و زوال عقل را بر جای می گذارد.

این روزها بسیاری از افراد ساده لوح و زود باور فکر می کنند که موفق شدن و همیشه در رتبه ی اول ماندن، به هر روش و قیمتی امکان پذیر است، آنها معمولا با دست آویز قرار دادن اذهان عمومی و همچنین استفاده از راه  های میان بر و غیر اخلاقی می خواهند که رقبای خود را از میدان به در کرده و به اصطلاح از آب گل آلود ماهی بگیرند اما به چه قیمتی؟

و اما میثم شکری ساز با داشتن چنین سابقه ی ارزشمند و درخشانی کسی نیست که در مقابل چنین اتهامات ناروایی به راحتی قد خم کند؟ چرا که تجربه ی سالها سرد و گرم مسیر کاری اش را داشته و بارها با چنین اتفاقاتی دست و پنجه نرم کرده است.

در این مسیر نه تنها اعتبار وی بلکه نوع خدمات ارائه شده در موسسات آموزشی اش با محوریت قانونی تحت نظارت وزارت علوم فناوری تحقیقات، می تواند به تنهایی پاسخگوی اتهامات و اکاذیب منتشر شده در فضای مجازی باشد.

اتهاماتی که با توجه به شکایت شخصی ایشان به دادگاه قضایی در حال پی گیری است.

تعرفه های طراحی سایت

میزبانی وب ابری ایران

میزبانی وب ابری اروپا

درج محتوای سایت

دانشنامه شهر الکترونیک کرمان

Share:
خدمات طراحی و میزبانی وب | طراحی فروشگاه اینترنتی | طراحی سایت شخصی | طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت خبری | طراحی سایت مشاغل و نیازمندی ها | طراحی سایت دایرکتوری | خدمات درج محتوای سایت

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها.