خرید لایک اینستاگرام چه تاثیری بر کسب و کار شما دارد؟


اگر کمی اهل فضای مجازی و خرید غیرحضوری باشید، خواهید دانست، چند سالی است درصد بالایی از کسب وکارها به فضای مجازی بخصوص اینستاگرام منتقل شده است. معمولا اینستاگرام برای مخاطبان ازجذابیت‌های بصری بالاتری برخودار است. دو ویژگی مهمی که در صفحه‌ی اینستاگرام شما در برخورد اول مخاطبتان را جذب می کند، تعداد دنبال‌کنندگان (فالوور) و تعداد لایک‌های صفحه شما است؛ که هردوی این ویژگی‌ها از روش‌های مختلفی چون: تولید محتوای جذاب، پیروی از الگوریتم اینستاگرام، خرید لایک، تبلیغات ازسوی پیج‌های با مخاطب بیشتر و… قابل افزایش است. اگر شما نیز به دنبال کسب و کار در فضای اینستاگرام و افزایش و خرید لایک برای صفحه خود هستید تا انتهای متن با ما باشید.

خرید لایک اینستاگرام

رشد و پیروزی کسب و کارها در اینستاگرام؟!

این روزها نمی‌توان فضای فروشی به قدرتمندی اینستاگرام پیدا کرد. گستردگی، رایگان بودن فضا و نامحدود بودن به لحاظ زمانی از ویژگی‌های اینستاگرام است. این روزها شاهد کسب وکارهای کوچک و بزرگ در فضای اینستاگرام هستیم، حتی بسیاری از برندهای بزرگ هم محبوبیت خود را درمخاطبین اینستاگرامی جستجو می کنند. چرا که صفحه اینستاگرام آن‌ها درصورت پرمخاطب بودن بهترین مکان برای تبلیغات نشان و برندسازی آن‌هاست.

اینستاگرام یک فضای سودمند و رایگان برای کسب و کارهای کوچک نیزمحسوب می‌شود. چرا که افراد در فضای واقعی مجبور به پرداخت هزینه خرید، اجاره بها، یا رهن یک مکان جهت ایجاد کسب و کارهستند. اما در صفحه اینستاگرامی خود بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای می توانند دست به فروش اجناس یا داده خود بزنند. شایان به ذکر است در این روزهای ناملایم قرنطینه،  بیشتر افراد به دنبال خرید و فروش غیرحضوری هستند که به نفع فروشندگان فضای اینستاگرامی است. اما آیا تمامی صفحه‌های فروش اینستاگرام قابل اطمینان هستند؟ چه ویژگی هایی صفحه‌ی شما را قابل اطمنیان می‌کند؟

اهمیت لایک در اینستاگرام؟

در حال حاضر تعداد لایک در اینستاگرام را می‌‌توان یکی از نشانه‌های معتبر بودن صفحه شما دانست. به نوعی می‌توانیم رقابت کسب و کارها در اینستاگرام را با میزان تعداد لایک و کامنت آن‌ها مرتبط  بدانیم. هر چه تعداد لایک و کامنت یک صفحه بیشتر باشد، آن صفحه در نزد عموم افراد دارای محبوبیت و مقبولیت بیشتری خواهد بود. اما برای افزایش لایک چند روش می‌توان پیش گرفت. مانند الگوریتم اینستاگرام و یا خرید لایک اینستاگرام که منطقی‌ترین روش های حال حاضر فضای مجازی است.

چطور لایک صفحه اینستاگرام خود را افزایش دهیم؟

خرید لایک

دغدغه‌ی اصلی صاحبان کسب و کار اینستاگرام گرفتن لایک‌های بیشتر از سوی مخاطبانشان است. چرا که هرچه پست‌های اینستاگرامیشان لایک بیشتری دریافت کند، محبوبیتشان دربین مخاطبانشان افزایش یافته و به اکسپلور فضای اینستاگرام راه پیدا می کنند. همچنین در معرض دید افراد بیشتری قرار می گیرند، و همینطوراعتماد مخاطبان خود را به دست آورده و صفحه اینستاگرامشان به یک صفحه سودمند تبدیل می‌شود.

الگوریتم اینستاگرام و لایک!

اینستاگرام در آخرین تغییراتی که در الگوریتم خود ایجاد کرده است، پست‌ شما را تنها به 10 درصد فالوورها نمایش خواهد داد. فرض کنید صفحه شما 10 هزار نفر فالوور دارد؛ پس از انتشار، اینستاگرام پست شما را تنها به 10 درصد دنبال کننده‌هایتان نمایش می‌دهد. اگر در ساعت اولیه نمایش این پست، تعداد لایک، کامنت، ذخیره و… زیادی را دریافت کرد، اینستاگرام تشخیص می‌دهد که این پست احتمالا برای کاربران جذاب بوده و به این دلیل پست را برای دیگر افراد نیز نمایش خواهد گذاشت. پس به ساعت بارگذاری پست‌هایتان دقت کنید.

آیا خرید لایک اینستاگرام بر کسب و کار ما تاثیر می‌گذارد؟

خرید لایک در اینستاگرام، یکی از روش‌های به‌روز تبلیغات مجازی است که می تواند پیج شما را تا حد زیادی مورد توجه فعالان اینستاگرام قراردهد و شما را زودتر از آنچه که انتظارش را دارید به اهدافتان در فضای مجازی نزدیک کند. در خرید لایک  به چند نکته  توجه  کنید:

  • اینکه از چه سایتی این خرید را انجام می دهید. سایت را مورد هدف قرار دهید تا دریابید این لایک‌ها چقدر واقعی است، و چه تاثیری بر روی پیج های اینستاگرامی می‎گذارد.
  • زمان تاثیر گذاری را در نظربگیرید.
  • مطمئن شوید که فالوور و لایک ها ایرانی باشند، چون هدف شما برای کسب و کار مخاطبین ایرانی هستند و بازار فروش شما نیز در ایران صورت می گیرد.
  • دقت کنید تفاوت تعداد فالوورها با لایک‌ها یک اختلاف چشم‌گیر و غیرواقعی نباشد.
  • همچنین مبلغی که سایت از شما بابت خرید لایک اینستاگرام  می‌خواهد منطقی باشد و با سایر قیمت ها مقایسه شود. خرید لایک ارزان برای کسب و کارهای کوچک به صرفه‌تر است. پس سعی کنید به دنبال سایتی معتبر که دارای این ویژگی است باشید.

آیا پس از خرید لایک، پیج ما به اکسپلور می‌رود؟

این انتظار وجود دارد پس از خرید لایک و افزایش لایک پست، صفحه‌ی شما به بخش اکسپلور برود؛ اما تفاوت سایت‌های تخصصی و ماهر در این قسمت مطرح می شود. چرا که اگر وب‌سایت ارائه دهنده‌ی خدمات خرید لایک اینستاگرام از سرورهای اختصاصی و پروفایل واقعی استفاده نماید، باعث خواهد شد صفحه شما به اکسپلور برود، مخاطبانتان جذب شده و شروع به دنبال کردن صفحه‌ی شما کنند و شما را به اهدافتان برساند. یکی از سایت‌های معتبر خرید لایک اینستاگرام و فالوور و همچنین خرید لایک ارزان، سایت فالوور پرو است.

خرید لایک از فالوور پرو چه مزایایی دارد؟

فالوور پرو یک سایت معتبر مدیریت صفحه اینستاگرام است، که به راحتی می‌تواند صفحه‌ی شما را به یک صفحه‌ی پربازدید و سود آور تبدیل کند. شما می‌توانید از طریق خرید لایک، فالور اینستاگرام و خرید لایک ارزان از خدمات این سایت بهره‌مند شوید. این سایت در کمترین زمان پس از ثبت سفارش، صفحه‌ی اینستاگرام شما را متحول و به کسب و کارتان جانی تازه می‌بخشد. اما پس از سفارش به چند نکته دقت کنید:

1: در هنگام سفارش پيج خود را در حالت عمومي قرار دهيد و در طول سفارش آيدي پيج خود را عوض نکنيد.

2: تا پایان سفارش، از هیچ سرور و سایت دیگری خرید فالوور انجام ندهید. چرا که در این صورت سفارش شما لغو می‌شود.

3: توجه داشته باشید که سفارش فالوور براي پيج‌هاي ضد انقلاب و ضدقومي و فرهنگي انجام نخواهد شد .

4: برند فالوور پرو به مرجع خرید لایک و فالوور ارزان اینستاگرام معروف است.

همانطور که قبلا گفته شد، شاید در حال حاضر نتوان شبکه اجتماعی همچون اینستاگرام یافت که افراد در رده‌های سنی مختلف در آن فعال باشند و از آن برای رسیدن به اهداف گوناگون بهره ببرند. باید بدانید کسب و کار در دنیای واقعی محدودیت‌هایی دارد مانند ورود ویروس کرونا که سبب شد رشد کسب و کارتان در یک مقطع متوقف شود؛ اما اینستاگرام برای شما شرایطی متفاوت ایجاد می‌کند. شما برای دیده شدن در اینستاگرام نیازمند بکارگیری روش‌های روز فضای مجازی هستید. خرید لایک اینستاگرام یکی از این روش‌هاست.

سعی کنید اگر صاحب کسب و کاری کوچک هستید از خرید لایک ارزان استفاده کنید، تا با کمترین هزینه از بیشترین سود بهره‌مند شوید. اینستاگرام یک فضای باز و رایگان برای کسب درآمد شماست. پس فرصت را از دست ندهید.

5
/
5
(
1

امتیاز

)

نوشته  خرید لایک اینستاگرام چه تاثیری بر کسب و کار شما دارد؟ اولین بار در همیار وب. پدیدار شد.

تعرفه های طراحی سایت

میزبانی وب ابری ایران

میزبانی وب ابری اروپا

درج محتوای سایت

دانشنامه شهر الکترونیک کرمان

Share:
خدمات طراحی و میزبانی وب | طراحی فروشگاه اینترنتی | طراحی سایت شخصی | طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت خبری | طراحی سایت مشاغل و نیازمندی ها | طراحی سایت دایرکتوری | خدمات درج محتوای سایت

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها.