نحوه کسب درآمد میلیونی از کار تدریس خصوصی آنلاین و اینترنتی

همیار وب


در این مقاله در رابطه با راهکارهای کسب درآمد بسیار عالی و میلیونی از کار و شغل تدریس خصوصی آنلاین و اینترنتی توضیح داده می شود. اگر می خواهید یک معلم خصوصی موفق باشید و به درآمدهای فوق العاده برسید ادامه این مطلب را بخوانید.

پیش نیازهای رسیدن به درآمد بالا از کار تدریس

با علاقه تدریس کنید

اگر به کار تدریس خصوصی علاقه داشته باشید و برای خودتان هر ترم هدف های واضح و مشخصی در نظر بگیرید و الگوهای موفقی که درامد بالا در این زمینه دارند برای خودتان در نظر بگیرید و این باور را در خودتان ایجاد کنید که از این کار می توان به درامد های خیلی بالا رسید مطمئن باشید این اتفاق خواهد افتاد و روز به روز موفق تر و موفق تر خواهید شد.

بر دروس تدریسی خودتان مسلط باشید

برای کسب بالاترین درآمد از تدریس خصوصی باید بر دروسی که درس می دهید به صورت کامل مسلط باشید. در کلاس های تدریس خصوصی شاگردها و والدین آنها با کسی تعارف ندارند. اگر حتی پاسخ یک سوال را بلد نباشید ممکن است کلاس ها را با شما ادامه ندهند. بنابراین باید 100 درصد مسلط باشید. اگر عالی کار کنید حتی می توانید درآمد بالای 10 میلیون تومان و بیشتر هم داشته باشید. باید در کلاس های خصوصی (خصوصا در یکی دو جلسه اول) بسیار عالی عمل کنید.

 

نحوه کسب درآمد بسیار عالی از تدریس خصوصی ریاضی

الف-  با علاقه به این کار بپردازید. اگر کار دیگری را دوست دارید آن کار را انجام دهید. درست است که بازار کار هم مهم است ولی اگر شما به کاری که انجام می دهید علاقه نداشته باشید در بهترین بازارکار هم موفق نخواهید شد.

ب-  روی خودتان کار کنید و توانایی های خودتان را افزایش دهید. به هر میزان شما بر درس بیشتر مسلط باشید اعتماد به نفس شما هم بالاتر رفته و وقتی با شما برای کلاس خصوصی ریاضی تماس گرفته می شود بهتر حرف می زنید و شاگردهای بیشتری هم جذب خواهد شد.

ج-  درآمد تدریس خصوصی ریاضی می تواند بسیار بالا باشد. اگر شما عملکرد عالی داشته باشید خودتان قیمت را تعیین می کنید. ممکن است سوال داشته باشید که چگونه معلم کنکور شویم و یا چگونه معلم نمونه شویم و یا مثلا کجا تدریس خصوصی کنیم و …. . این سوالات حین کار پاسخ داده خواهد شد. فقط باید شروع کنید و مسیر به شما نشان داده خواهد شد. مرحله به مرحله پیشرفت می کنید.

برای کسب درآمد میلیونی از تدریس، شاگردهای زیادی را جذب کنید

برای خوب درآمد کسب کردن از تدریس خصوصی باید سعی کنید روش های مختلف جذب شاگرد را امتحان نمائید. میزان پولی که از این کار می سازید به صورت مستقیم با تعداد شاگردهایی که می توانید جذب کنید در ارتباط است. پس باید سعی کنید از روش های مختلف شاگرد جذب نمائید.

برای جذب تعداد شاگردهای بیشتر می توانید از شبکه های اجتماعی هم کمک بگیرید. می توانید در اینستاگرام برای خودتان صفحه ای داشته باشید و یا مثلا در تلگرام یک کانال ایجاد کنید و مطالب درسی قرار دهید و به این ترتیب شاگرد جذب نمائید. با آموزشگاههای تدریس خصوصی مختلف تماس بگیرید و رزومه خودتان را به آنها بدهید.

برای خودتان سایت یا وبلاگی بزنید. به عنوان مثال اگر در زمینه تدریس خصوصی شیمی فعالیت دارید می توانید در سایت یا وبلاگ خودتان در زمینه شیمی مطلب ثبت کنید و به این ترتیب با قرار دادن شماره خودتان در کنار مطالب ثبت شده در نهایت شاگرد جذب کنید. از روش های ذکر شده می توانید به صورت همزمان و به صورت ترکیبی هم استفاده نمائید.

 

کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی اینترنتی کنکور

استاد و مدرسی که در زمینه تدریس خصوصی کنکور و دروس کنکوری فعالیت دارد به نسبت مدرس دیگری که مثلا در مقطع متوسطه یا دانشگاه تدریس خصوصی ریاضی را انجام می دهد درامد بالاتری دارد. دلیل این امر هم همان بالاتر بودن حساسیت آزمون کنکور است. اگر شخصی در ریاضی نمره قبولی نگیرد اتفاق خاصی برای ایشان نمی افتد با این وجود اگر دانش آموزی کنکور را خراپ کند ممکن است کلا مسیر زندگی ایشان به سمت متفاوتی برود. بنابراین اگر قصد دارید در زمینه تدریس خصوصی دروس کنکوری فعالیت کنید در نظر داشته باشید چنانچه در این زمینه عملکرد بسیار خوبی داشته باشید می توانید به درامدهای بالایی برسید. والدین برای موفقیت فرزندان خودشان در کنکور حاضر خواهند بود مبالغ بالایی را پرداخت کنند.

دروس تدریسی خودتان را مورد بررسی قرار دهید

برای کسب درآمد بالاتر از تدریس خصوصی باید روش های تبلیغاتی خودتان را بیشتر و بیشتر کنید. در حال حاضر رقابت برای جذب شاگرد بالا است و ممکن است به نسبت قبل کمی جذب شاگرد سخت تر شده باشد. در چنین شرایطی در مرحله اول باید فکر کنید و بررسی کنید و ببینید که آیا دروسی که تا به امروز تدریس می کرده اید هنوز به اندازه کافی متقاضی دارد یا نه. ممکن است شما در سال های قبل دروس یا نرم افزارهای را تدریس می کردید که متقاضیان زیادی برای کلاس خصوصی داشت و در حال حاضر این رشته ها یا دروس زیاد پرمتقاضی نباشد. باید کمی این موارد را بررسی کنید و اگر دروس تدریسی شما زیاد پرمتقاضی نیست دروس دیگری را برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی جایگزین آن کنید. به عنوان مثال اگر به طراحی سایت علاقه دارید می توانید به عنوان یک استاد طراحی وب سایت اینترنتی فعالیت کنید و درآمد بسیار عالی بدست آورید.

کسب درآمد از تدریس خصوصی در تابستان

–  اگر مدرس ریاضی، فیزیک، شیمی و یا هر درس دیگری هستید می توانید در فصل تابستان کلاس های تقویتی برگزار کنید و یا به صورت کنکوری درس بدهید تا در این فصل هم درآمد زایی داشته باشید.

–  اگر در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه و یا هر زبان خارجی دیگری فعالیت دارید در فصل تابستان کار شما برای جذب شاگرد راحت تر است.

–  می توانید در زمینه آموزش و تدریس خصوصی موسیقی، گیتار، پیانو، هنر، نقاشی، خوشنویسی و …. در تابستان فعالیت داشته باشید و درامد کسب کنید. اتفاقا این موارد در فصل تابستان متقاضی بالایی هم دارد و اگر توانایی دارید فرصت فعالیت در این زمینه را از دست ندهید.

–  در فصل تابستان بسیاری از دانشگاهها تعدادی از دروس را ارائه می دهند و دانشجویان این دروس را به صورت اینترنتی و یا غیر حضور اخذ می کنند. اگر در زمینه تدریس خصوصی دروس دانشگاهی فعالیت دارید دروسی مانند ریاضی عمومی 1 و 2، فیزیک عمومی، استاتیک، معادلات دیفرانسیل و دروس پایه رشته های فنی مهندسی و …. ممکن است در فصل تابستان ارائه شود.

–  اساتید و مدرسین در فصل تابستان می توانند روی افزایش تسلط خودشان بر دروسی که درس می دهند هم کار کنند و مثلا اگر زیست کنکور درس می دهید و شاگردهای کمی دارید در این فصل می توانید جزوات کنکوری خوبی برای خودتان تهیه کنید تا بعدا برای تبلیغات کار خودتان از آن استفاده نمائید. همانطور که در این سایت توضیح داده شده است، به عنوان مثال درآمد متوسط معلم خصوصی در آمریکا 25 دلار برای هر ساعت است که درآمد خوبی به حساب می آید.

 

نحوه نوشتن آگهی اینترنتی تدریس خصوصی جذاب برای جذب شاگرد بیشتر

1-  ثبت تبلیغات تدریس خصوصی در سایت مرتبط و معتبر: همانطور که می دانید، شما می خواهید توسط متقاضیان واقعی تدریس خصوصی دیده شوید. ثبت تبلیغ در سایتهای عمومی آگهی اینترنتی زیاد مفید نخواهد بود. در سایتهای پربازدیدی که ارتباطی به تدریس و آموزش ندارند هم اگر آگهی بدهید باز هم فایده ای ندارد.

2- عنوان آگهی جذاب و خوب نوشته شود تا بر روی آن کلیک گردد: اگر متقاضی تدریس خصوصی بودید بر روی تبلیغ کدام استاد کلیک می کردید؟ مسلما اساتیدی که در عنوان آگهی موارد جالب و جذابی را ذکر کرده اند و عکس شیک و مرتبی را هم ثبت نموده اند. یک عکس بسیار خوب برای تبلیغ خودتان انتخاب کنید و بارزترین و مهمترین ویژگی های مثبت خودتان مانند دبیر رسمی آموزش و پرروش، سابقه تدریس بالا، رتبه خوب کنکور، تحصیل در دانشگاههای معتبر مانند دانشگاه تهران، شریف، امیرکبیر و …. را هم در عنوان آگهی بنویسید.

3-  وقتی کاربر متن تبلیغ را دید آنقدر خوب نوشته شده باشد که تماس بگیرد: حال اگر کاربر و متقاضی تدریس بر روی تبلیغ شما کلیک کرد و متن آگهی را دید باید از انتخاب خودش پشیمان نشود.

4-  حین تماس خوب حرف بزنید: در بسیاری از موارد با رعایت کردن گزینه های قبلی در نهایت متقاضی کلاس یا والدین ایشان با شما تماس خواهد گرفت. کمی روی این بحث که چگونه حرف بزنید هم کار کنید. با اعتماد به نفس حرف بزنید و راحت باشید.

تعیین هدف برای کسب درآمد مشخص در هر ترم از تدریس مجازی

اگر این ترم در کل 5 میلیون تومان درامد داشته اید برای خودتان در نظر بگیرید که ترم بعد 7 یا 8 میلیون تومان درآمد بدست آورید. باید قدم اول تصمیم بگیرید که می خواهید چه درآمدی بدست آورید. تلاش کنید هر ترم حداقل 10 یا 15 درصد درآمد خودتان را افزایش دهید. اگر به صورت مستقل و مثلا با تبلیغات اینترنتی و از طریق درج آگهی در سایت ایران مدرس شاگرد جذب کنید، پارامترهایی که بر درامد شما تاثیر می گذارد در کنترل خودتان است. با یک عملکرد خوب درآمد معلم خصوصی از حقوق اعضای هیئت علمی هم می تواند بالاتر باشد.

حمایت از شاگردهایتان و پیگیری نتیجه گرفتن آنها

یکی از موارد بسیار مهم حمایت صد در صدی از شاگردهایتان است. بسیاری از دانش آموزان خیلی هم باهوش و زیرک هستند ولی در نحوه مطالعه دروس و چگونگی برنامه ریزی و …. اشکال دارند. وظیفه یک مدرس خصوصی خوب این است که شاگردهایش را به نتیجه برساند. اگر شاگردهای شما خوب نتیجه بگیرند و در امتحان و یا کنکور موفق باشند ترمهای بعد هم برای دروس دیگر خودشان دوباره با شما تماس خواهند گرفت و در ضمن افراد دیگری را هم به شما معرفی خواهند کرد. در نتیجه درامد بیشتر و بیشتری از کار تدریس خصوصی در انتظار شما خواهد بود.

نکات تکمیلی برای کسب درآمد میلیونی از تدریس آنلاین و اینترنتی

–  انتخاب درست دروس تدریسی به صورتیکه هم خودتان به یادگیری و تدریس آن دروس علاقه داشته باشید و هم دروسی باشند که تقاضای بالایی برای تدریس خصوصی آنها وجود داشته باشد. به عنوان مثال تدریس زبان انگلیسی همواره متقاضی دارد و تدریس ریاضی و فیزیک هم کاملا پرمتقاضی است.

 –  در بالاترین حد تسلط بر دروس تدریسی خودتان باشید. آیا فقط بلد بودن دروس کافی است؟ هر گز این طور نیست. در کلاسهای تدریس خصوصی یک سوتی و یا بلد نبودن یک سوال می تواند منجر به کنسل شدن کل کلاسها گردد. حیف است شاگردهایی که با زحمت فراوان جذب کرده اید را با عدم تسلط بر درس از دست بدهید.

–  به خودتان باور داشته باشید و روز به روز بهتر و بهتر شوید و تسلط خودتان را بر درسهایی که تدریس می کنید افزایش دهید. سعی کنید 100 درصد شاگردهایی که دارید موفق شوند و نتیجه گرفتن شاگردهایتان مهمترین دغدغه شما باشد.

–  اگر تحصیلات دانشگاهی دارید و رشته ای که خوانده اید برای کلاس خصوصی پرطرفدار است فعالیت در زمینه آموزش دروس تخصصی رشته خودتان می تواند کاملا پردرآمد باشد. می توانید یک شاگرد که رشته ایشان همان رشته تحصیلی خودتان است را داشته باشید و در طول 4 سال تحصیلات ایشان تمام دروسی که لازم دارد را ساپورت کنید.

–  وقتی در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارید بیشتر از کلاسهای گروهی باید حواستان به جلسه اول کلاس باشد. اگر خودتان در کار تدریس عالی هستید، در جلسه اول کلاسها باید بسیار بسیار عالی عمل کنید.

–  قیمت کلاسهای خصوصی خودتان را نه خیلی بالا در نظر بگیرید که جذب شاگرد سخت شود و نه خیلی پایین که درآمد شما زیاد نباشد.

– خیلی مهم است که برای هر کدام از شاگردهایتان بسته به وضعیت تحصیلی ایشان، تعداد جلساتی که برای کلاسها در نظر دارد و زمان باقی مانده تا امتحان روند درستی را اتخاذ کنید که منجر به موفقیت گردد.

منبع: ایران مدرس

تعرفه های طراحی سایت

میزبانی وب ابری ایران

میزبانی وب ابری اروپا

درج محتوای سایت

دانشنامه شهر الکترونیک کرمان

Share:
خدمات طراحی و میزبانی وب | طراحی فروشگاه اینترنتی | طراحی سایت شخصی | طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت خبری | طراحی سایت مشاغل و نیازمندی ها | طراحی سایت دایرکتوری | خدمات درج محتوای سایت

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها.