همیار وب


یکی از مهمترین بخش های محتوا برای سایت این میباشد که محتوای شما کیفیت بالایی داشته باشد. تنها نوشتن یک متن در سایت کافی نیست بلکه باید اصول تولید محتوا برای سایت را بدانید، اگر شما بدانید که چطور محتوایی را تولید کنید قطعا بازدهی آن محتوا برای شما چند برابر خواهد شد و سئو آن صفحه هم بسیار سریع تر اتفاق خواهد افتاد. در ادامه همراه سایت همیار وب باشید یک نکته تولید محتوایی مهم را به شما خواهیم گفت.

به نقل از سایت آموزشی برتر آموز:

محتوای سایت شما قلب تپنده سایت شماست، اگر محتوای حرفه ای بنویسید قطعا هم فروش شما بیشتر خواهد شد و هم سئو صفحه به بهترین شکل اتفاق خواهد افتاد. در مبحث آموزش سئو برتر آموز گفته شد که شما نیاز هست محتوای سایت خود را در بازه های زمانی مختلف به روز کنید. این به روز شدن محتوا یکی از بخش های اصلی سئو صفحه سایت شماست. حالا در ادامه با یک مثال این مورد را بیشتر توضیح خواهیم داد.

 

تولید محتوای سریالی چیست؟

فرض کنید شما برای صفحه سایتتون قرار هست 3 هزار کلمه محتوا بنویسید. در روز اول تمام سه هزار کلمه را تولید نکنید و منتشر کنید، شما 2 هزارکلمه بنویسید و در بازه های زمانی بیست روز الی یک ماه پانصد کلمه پانصد کلمه به محتوای خودتون اضافه کنید. این بهترین کاری هست که میتوانید برای سئو صفحه در امر تولید محتوا انجام دهید. حال با این کار چه اتفاقی میوفتد؟ گوگل میگه این صفحه ای که شما دو بار به روزش کردید و بیش از سه هزار کلمه برای آن نوشته اید قطعا برای شما مهم بوده و به سئو آن صفحه اهمیت میدهید، پس برای گوگل هم صفحه شما مهم خواهد بود و به سئو اون صفحه اهمیت ویژه ای خواهد داد.

اگر پیش از این محتوایی که منتشر کرده این تعداد کلمات بالایی داشته حالا میتوانید آن را آپدیت کنید و قدرت صفحه را افزایش دهید. کلا گوگل هرکاری در راستای بهبود سئو را دوست دارد و به آن اهیمت میدهد. اگر شما آموزش سئو را به خوبی بدانید کامل متوجه همه موضوعات خواهید شد.

 

سوال : هر چند روز محتوا را به روز کنیم؟

پاسخ : در بازه های زمانی بیست روز الی یک ماه زمان مناسبی برای به روز کردن محتوای سایت میباشد.

 

سوال : تا چه زمانی به سایت محتوا اضافه کنیم؟

پاسخ : بهتر است محتوای شما از نظر تعداد کلمات از رقبای شما بیشتر باشد که بازخورد خوبی را بگیرید.

تعداد کلمات در یک صفحه سایت

روز به روز سایت ها به محتوای خود اهمیت زیادی میدهند و هر روز قدرت بیشتری را میگیرند. همین امر سبب شده است که کیفیت محتواهای سایت ها بهتر شود و البته کلمات بیشتری را تولید کنند. برای مثال سایت هایی که در زمینه آموزش اینستاگرام فعالیت میکنند به نوشتن 1000 کلمه یا 1500 کلمه برای صفحه هدف قانع نمیشوند. برای کلمات سختی همانند آموزش اینستاگرام و غیره شما کاملا باید محتوا محور فعالیت کنید و حتی در بعضی از زمان ها نیاز هست محتوای آسمان خراش بنویسید. بهترین پاسخ برای تعداد کلمات یک صفحه از سایت این میباشد که محتوای شما از محتوای رقیبتان بلندتر و دارای کیفیت بسیار بالاتری باشد محسن حبیبی راد سئوکار خیلی روی این نکته اهمیت میدهد. نکته بعدی دیگر کمتر سایتی هست که محتوای 300 کلمه یا 500 کلمه تولید کند، پس شماهم باید هر روز محتوای خود را قدرتمندتر کنید و کیفیت آن را بالاتر ببرید.

سایتی که محتوای طولانی و البته با کیفیتی دارد از نظر گوگل اهمیت بیشتری دارد، گوگل در این شرایط میگه حتما این سایت میتونه با این محتوای طولانی و با کیفیت نیاز کاربر را برطرف کند و مورد توجه گوگل قرار خواهد گرفت.

منبع : bartaramouz.ir

تعرفه های طراحی سایت

میزبانی وب ابری ایران

میزبانی وب ابری اروپا

درج محتوای سایت

دانشنامه شهر الکترونیک کرمان

Share:
خدمات طراحی و میزبانی وب | طراحی فروشگاه اینترنتی | طراحی سایت شخصی | طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت خبری | طراحی سایت مشاغل و نیازمندی ها | طراحی سایت دایرکتوری | خدمات درج محتوای سایت

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها.