همیار وب


اگر قصد تبلیغات کسب و کار خود را دارید پیامرسان تلگرام می تواند گزینه اول شما باشد. امکانات متعدد تلگرام به شما کمک می کند تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه به انبوهی از افراد دسترسی پیدا کرده و محصولات و خدماتتان را به آنان معرفی نمایید. اما شاید ندانید تبلیغات در تلگرام به همین سادگی ها هم امکان پذیر نیست زیرا تلگرام در تلاش است تا با اعمال قوانین محدود کننده، امکان ارسال پیام انبوه در تلگرام را از کاربرانش بگیرد و به نحوی تبلیغات انبوه در تلگرام را در انحصار خودش نگه دارد.

 

اگر می خواهید بهترین روش تبلیغات هدفمند در تلگرام را انتخاب کنید، با محدودیت های تلگرام آشنا شوید و ترفندها و ابزارهای مناسب برای گریز از این محدودیت ها و ابزارهای مناسب ارسال پیام گروهی در تلگرام را بشناسید در این مقاله با ما همراه باشید.

 

روش های تبلیغات در تلگرام

تبلیغات در تلگرام به 2 دسته کلی تقسیم می شود:

 1. تبلیغات در کانال های پر عضو و محبوب تلگرامی
 2. تبلیغات از طریق ارسال پیام به چت خصوصی

در ادامه به تفصیل به هر یک از این 2 روش می پردازیم.

تبلیغات در کانال های پر عضو و محبوب تلگرامی

در این روش کافیست تا متن پیام تبلیغاتی خود را بنویسید و به ادمین گروه ها یا کانال های پربازدید بسپارید تا پیام شما را به یکی از 3 روش 1-کلیکی، 2-بازدیدی 3-ساعتی؛ در گروه یا کانال خود پست کنند.

در تبلیغات کلیکی شما می خواهید پست تبلیغاتی شما میزان مشخصی کلیک بخورد، در تبلیغات بازدیدی میخواهید پست تبلیغاتی شما تعداد مشخصی بازدید بگیرد و در تبلیغات ساعتی پیام تبلیغاتی شما برای مدت مدنظرتان آخرین پست گروه یا کانال باقی می ماند.

بسته به شیوه انتخابی شما، تعداد اعضای گروه یا کانال و میزان تخصصی بودنشان، هزینه تبلیغات برای شما متغیر خواهد بود و در صحبت با ادمین، بر سر آن به توافق خواهید رسید.

تبلیغات از طریق ارسال پیام به چت خصوصی

همانطور که خودتان حدس می زنید، از میان تمامی روش های تبلیغ در تلگرام، ارسال پیام خصوصی در تلگرام بهترین و موثرترین روش برای تبلیغ کسب و کاری است که دارید. پیامی که در گروه ها و کانال ها ارسال میشود ممکن است در میان انبوه پیام های ارسالی دیگر گم شود و مورد توجه چندانی قرار نگیرد، اما پیامی که به صورت خصوصی ارسال می شود همواره توسط شخص گیرنده مشاهده و خوانده می شود.

اما ارسال پیام انبوه در تلگرام نیز اصلا مسیر همواری ندارد. شما در این مسیر با 2 مشکل روبرو هستید:

 

مشکل اول در زمینه ارسال انبوه پیام خصوصی در تلگرام

بزرگ ترین مشکلی که در ارسال انبوه پیام به چت خصوصی پیش رو دارید، محدودیت های خود تلگرام است. اگر بخواهید به افراد آشنا (منظور افرادی هستند که قبلا با شما چت داشته اند یا حداقل یک پیام به شما ارسال کرده اند) پیام ارسال کنید، هیچ محدودیتی شامل حال تان نخواهد بود، و در یک روز، میتوانید به تمام مخاطبین تان پیام ارسال کنید.

اما برای افراد غریبه (منظور افرادی هستند که شماره شما را سیو نـدارند و تا کنون هیچ چتی با شما نـداشته اند) تلگرام اجازه نمی دهد، با هر خط در هر روز به بیشتر از 50 نفر، پیام خصوصی ارسال کنید، بدیهی است که این تعداد، رقم بسیار پایینی برای یک تبلیغ مؤثر میباشد.

 

راه حل

چاره کار استفاده از چندین خط برای ارسال پیام های تبلیغاتی به انبوه افراد غریبه است. البته مدیریت چندین خط و نیز یافتن آی دی گیرندگان پیام کار دشواری است و نیاز به ابزار مناسب دارد.

 

مشکل دوم در زمینه ارسال انبوه پیام خصوصی در تلگرام

احتمال ریپورت شدن دومین مسئله ای است که در ارسال انبوه پیام خصوصی با آن روبرو هستید. اگر پیامی به فرد غریبه ای بفرستید، تلگرام این امکان را به او میدهد تا شما را ریپورت کند. ریپورت شدن به این معناست که پیام شما برای گیرنده ایجاد مزاحمت کرده است.

اگر پس از ارسال پیام به افراد غریبه، به دفعات توسط گیرندگان پیام ریپورت شوید، تلگرام نسبت به فعالیت های اکانت شما حساس شده و اکانت شما را محدود یا مسدود خواهد کرد.

 

راه حل

چاره کار این است که مخاطبین هدف خود را به درستی انتخاب کنید. مخاطب هدف کسی است که به نوعی با زمینه کاری شما در ارتباط است، به محصولات و خدمات شما نیاز دارد یا به آن علاقمند است. مخاطبین هدف معمولا عضو گروه ها و کانال ها و صفحاتی هستند که رقیب شما یا مرتبط با حوزه کاری شما هستند. اگر پیام خود را به این گروه از افراد بفرستید نه تنها شما را ریپورت نمی کنند، بلکه از مشاهده پیام شما استقبال کرده و بررسی می کنند تا شاید شما نیازهایشان را با شرایط بهتری از سایر رقبا پاسخ دهید.

 

فراموش نکنید که نگارش متن پیام تبلیغاتی نیز اهمیت ویژه ای دارد. تنها چیزی که مخاطب در وهله اول از شما و کسب و کارتان می بیند همان پیام است، پس وقت و انرژی کافی صرف نگارش آن کنید. هرگز بدون سلام و احوالپرسی به اصل مطلب نپردازید. بد نیست اگر امکانش را دارید مخاطبین خود را با نام و القاب مناسب (نظیر دکتر، مهندس، دوست، خانم، آقا و…) خطاب کنید. بهتر است لحن پیام تبلیغاتی شما رسمی اما دوستانه باشد. روی روانشناسی متن پیام کار کنید، زیرا بدیهی است هیچ کس خوشش نمی آید یک پیام صرفا تبلیغاتی دریافت کند.

 

ابزار مناسب برای ارسال پیام گروهی در تلگرام

همانطور که گفتیم یکی از موثرترین روش های تبلیغات در تلگرام ارسال پیام به چت خصوصی افراد است اما این مسیر تبلیغاتی به دلیل محدودیت های تلگرام، چندان هموار نیست و با دشواری هایی همراه است که نیاز به استفاده از ابزارهای خاص را بوجود میاورد. در این مسیر استفاده از ابزار مناسب کمک می کند به سادگی از تمامی این محدودیت ها گذر کرده و روند تبلیغات در این فضا را خودکارسازی نمایید.

 

بهترین ابزاری که ما برای این مسیر میشناسیم “نرم افزار ارسال پیام انبوه در تلگرام” سایت کاربر مجازی است.

نرم افزار ارسال پیام انبوه در تلگرام کاربر مجازی نرم افزاری رباتیک است. کافیست فایل اکسلی از شماره یا آیدی مخاطبین هدف و نیز متن پیام مورد نظر خود را به این نرم افزار بدهید تا ربات به صورت خودکار و سریع آن پیام را به تمامی این افراد ارسال کند. ربات همچنین قادر است لیستی انبوه از شماره یا آیدی های تلگرامی را به گروه شما اد کند.

به هنگام کار با این نرم افزار دیگر نگران محدودیت های تلگرامی نیستید زیرا این نرم افزار از چندین خط استفاده می کند و پیش از رسیدن به محدودیت تلگرام به طور خودکار، خط را تعویض می کند و کار ارسال پیام یا اد کردن را با خط دیگری ادامه می دهد (البته خرید و معرفی خط مجازی یا واقعی به ربات، بر عهده خودتان است). در ادامه به برخی از ویژگی های مهم نرم افزار تبلیغات در تلگرام سایت کاربر مجازی میپردازیم…

 

نرم افزار تبلیغات در تلگرام کاربر مجازی میتواند:

 • با چندین خط (واقعی یا مجازی) کار کند و به صورت خودکار و پیش از رسیدن به محدودیت های تلگرام، این خطوط را تعویض کند و کار را با خط دیگری ادامه دهد.
 • آی دی تمامی اعضای فعال هر گروه تلگرامی دلخواهتان را استخراج کرده و در قالب یک فایل اکسل به شما تحویل دهد.
 • به صورت تمام اتوماتیک، لیستی انبوه از آی دی های تلگرامی را به یک گروه تلگرامی اد کند.
 • پیام تبلیغاتی شما را به صورت کاملا خودکار و بدون دخالت شما، به لیست آی دی افراد شناس و ناشناس ارسال کند.
 • پیام شما را به صورت خودکار و انبوه به لیستی از شماره موبایل ها بفرستد.
 • به صورت کاملا خودکار در گروه های مدنظر شما پیام ارسال کند.
 • علاوه بر پیام متنی، عکس و ویدئو را نیز ارسال کند.
 • به صورت خودکار و بدون این که خللی در کارش ایجاد شود، شماره موبایل هایی که اکانت تلگرام ندارند رد کند.
 • می تواند روی سرور مجازی و نیز ماشین مجازی اجرا شود.

با خرید نرم افزار تبلیغات در تلگرام کاربر مجازی، راهنمایی در اختیارتان قرار خواهد گرفت که حاصل تخصص و تجربه چندین ساله طراحان نرم افزارهای کاربر مجازی و ارتباطشان با کاربران این نرم افزارها است. این راهنما به شما آموزش می دهد متن تبلیغاتی خود را به چه صورت بنویسید تا بیشترین اثربخشی را داشته باشد. همچنین این راهنما ترفندهایی به شما یاد می دهد که با کمکشان ریپورت نخواهید شد. بطور کل، با استفاده از این پکیج نرم افزاری که در اینترنت نظیر آن را به سادگی پیدا نخواهید کرد، به راحتی می توانید ارسال پیام انبوه به افراد غریبه یا اد (Add) انبوه در گروه تلگرامی با استفاده از چندین خط مجازی یا واقعی انجام دهید و از محدودیت روزانه تلگرام گذر کنید. این نرم افزار با استخراج آی دی مخاطبین هدف (از گروه ها) سبب میشود تا تبلیغات خود را به صورت هدفمند انجام دهید و نگران ریپورت شدن نباشید و نیز با خودکارسازی کل ارسال انبوه پیام و اد اجباری، سبب می شود دیگر انرژی و زمان با ارزش خود را صرف این فعالیت ها نکنید و تبلیغات خود را با سرعت جلو ببرید.

شاید ذکر این نکته نیز جالب باشد که بدانید سایت کاربر مجازی ربات های متعددی در زمینه های مختلف طراحی کرده است و اگر بخواهید در زمینه تلگرام به ربات دیگری از سایت آنها اشاره بکنیم میتونیم به یک ربات رایگان نام «ربات دیلیت اکانت تلگرام کاربر مجازی »اشاره بکنیم که کار حذف کردن دائمی اکانت تلگرام را بطور خودکار برایتان انجام میدهید. خودتان میتوانید به سایت کاربری مجازی رفته و تمام محصولات این شرکت را بررسی نمایید. سایتی جالب در وب فارسی با محصولاتی کاملا خاص و منحصر به فرد که نظیر آنها را به سادگی نخواهید یافت.

تعرفه های طراحی سایت

میزبانی وب ابری ایران

میزبانی وب ابری اروپا

درج محتوای سایت

دانشنامه شهر الکترونیک کرمان

Share:
خدمات طراحی و میزبانی وب | طراحی فروشگاه اینترنتی | طراحی سایت شخصی | طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت خبری | طراحی سایت مشاغل و نیازمندی ها | طراحی سایت دایرکتوری | خدمات درج محتوای سایت

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها.