چهار نکته برای آن که بتوانید درآمدتان را از طریق نرم افزار CRM همکاران سیستم (SarvCRM) بهبود دهید

همیار وب


هر کسب و کاری باید بتواند با درک ارزش و پتانسیل‌های CRM، بر این ابزار سرمایه گذاری کند و از آن برای مدیریت بهینه کارهایش کمک بگیرد. با انجام این کار و بهبودی که در عملکرد فروش سازمان ایجاد می‌شود، نرخ بازگشت سرمایه (ROI) بهبود می‌یابد. با وجود آن که CRM یک دارایی به حساب می‌آید، اما در عین حال باید برای آن هزینه‌ای نیز پرداخت کرد.

نرم افزار CRM همکاران سیستم (SarvCRM) ,چه کمکی به بهبود درآمد سازمان می‌کند؟

  • این ابزار در جلب مشتریان جدید و حفظ مشتریان پیشین به شما کمک می‌کند و تداوم همین روند موجب افزایش فروش و درآمد شما می‌شود.
  • از سوی دیگر به کمک این ابزار می‌توان تعداد فروش‌های ثبت شده برای هر مشتری را افزایش داد و به این ترتیب ارزش میانگین خریدهای مشتریان بهبود یافته و موجب افزایش درآمد کسب‌و‌کار شما می‌شود.

با این حال آمارها چیز دیگری می‌گویند. حدود 10 درصد از مدیران اجرایی کسب‌و‌کارها، از کارایی نرم افزار CRM  و بهبودهای ایجاد شده طی به کارگیری این ابزار در کسب‌و‌کارشان ابراز رضایت می‌کنند.

اما 90 درصد دیگر معتقدند استفاده از راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتریان، نتوانسته آن چنان که باید کارایی کسب و کارشان را بهبود دهد.

 

در چنین مواقعی چه باید کرد؟

هدف از ایجاد نرم افزار CRM آن است که مانند دستیاری همه فن حریف، شما را در مدیریت بهتر کسب‌و‌کارتان یاری کند. این ابزار فقط برای این نیست که به شما کمک کند تا مشتریان فعلی را حفظ کنید، بلکه هدف آن است که با ساماندهی تمامی فعالیت‌های فروش سازمانتان، شما را در به سمت کسب درآمد بیشتر سوق دهد. اگر به عنوان یک کسب‌وکار، نرم افزار CRM را صرفا به عنوان ابزاری برای افزایش فروش و درآمد می‌بینید ناراحت نباشید. زیرا SarvCRM نرم افزار CRM همکاران سیستم می‌تواند این کار را هم برای شما انجام دهد.

داده های شما، معدنی از طلا هستند.

SarvCRM را می‌توان انباری در نظر گرفت که تمامی داده‌های ضروری فروش و اطلاعات تماس مشتریان فعلی کسب‌و‌کارتان را در خود ذخیره می‌کند. چنین داده‌هایی برای کسب و کارها به ارزشمندی معدنی از طلا هستند. با به روز نگه داشتن این داده‌ها می‌توان دامنه ارتباطی با مشتریان را گسترش داد که این کار در نهایت به افزایش درآمد سازمان منجر می‌شود.

با در دست داشتن داده‌های درست می‌توانید:

  • مشتریان بخش خاصی از بازار را هدف قرار دهید.
  • بر مشتریانی که به خدمات شما نیاز دارند تمرکز کنید.
  • به صورت مداوم با مشتریان بالقوه و نهایی در ارتباط باشید و از این طریق آن‌ها را حفظ و جریان نقدینگی ناشی از آنان را تداوم ببخشید.

نیازی به داشتن لیست‌های طولانی نیست.

احتمالا شما برای مدیریت داده‌های ثبت و ضبط شده روزانه از فعالیت‌های فروش، اطلاعات مشتریان و درآمد کلی سازمان، ابزارهای متعدد و متنوعی استفاده می‌کنید. پس از چنین ساماندهی‌های نفس گیر و خسته کننده‌ای، تمامی این داده را به CRM منتقل می‌کند تا جای آن‌ها در این پلتفرم امن و مطمئن باشد.

با این حال، انجام تمامی این کارها از طریق SarvCRM نرم افزار CRM همکاران سیستم به سادگی قابل انجام است. برای آن که کار اعضای تیم را در استفاده از این ابزار راحت کنید، پیش از هر چیز باید آن‌ها را مجاب کنید که دست از ایجاد و کلنجار رفتن با این لیست‌های طویل بردارند. از مهم‌ترین مزیت‌های SarvCRM آن است که می‌تواند به صورت همزمان تمامی داده‌های ذخیره شده را پردازش کند و گزارش‌های دقیق و مرتبی به تناسب نیاز و خواست مدیران ارائه دهد.

برای مثال، با استفاده از SarvCRM نرم افزار CRM همکاران سیستم می‌توان گزارش کاملی از سفر مشتریان در قیف فروش تهیه کرد. بسیاری از شرکت‌هایی که از CRM استفاده می‌کنند، متاسفانه هنوز از لیست‌های طویل خود دست نکشیده و وقت و انرژی خود را در کلنجار رفتن با اعداد و ارقام هدر می‌دهند. درحالی که با استفاده از SarvCRM می‌توان به داده‌های دقیقی از هرآن چه پیرامون وضعیت مشتریان نیاز دارید دست پیدا کنید. داده‌هایی اعم از ارتباطات و ارزش‌ها، فرصت‌ها، فاکتورهای فروش و پتانسیل‌هایی که در هرکدام وجود دارد.

گذشته از تمام این‌ها، به کمک SarvCRM می‌توان احتمال به سرانجام رسیدن فرصت‌های موجود فروش را به همراه نام و مشخصات مرتبط با تمامی قراردادها را مشاهده کرد. همچنین می‌توان به جزییاتی از آخرین قرارهای ملاقات انجام شده و پیگیری‌های زمان بندی شده‌ای که باید انجام شوند نیز دست یافت. تمامی این امکانات به شما کمک می‌کند در وقت صرفه‌جویی کنید.

داشتن ابزارهای مناسب

داده‌های نامرتب، کارایی چندانی برای کسب و کار ندارند؛ زیرا نمی‌توان از آن‌ها برای تصمیم گیری در مواقع لازم استفاده کرد. داده‌های یک کسب‌و‌کار اساسا از منابع متعدد و ابزارهایی که برای اداره سازمان به کار گرفته می‌شوند به دست می‌آیند و این به معنای آن است که احتمالا پردازش و تحلیل این داده‌ها، چندان ساده نخواهد بود و برای سازمان گران تمام می‌شود.

کسب‌وکارهای امروزی مسیر هوشمندانه‌ای در پیش گرفته‌اند و در جدیدترین ابزارها و فناوری‌هایی که در جمع آوری، ساماندهی و پردازش داده‌ها به آن‌ها کمک کند سرمایه گذاری می‌کنند. به جای به کارگیری تمامی این ابزارها، می‌توان با سرمایه‌گذاری در یک ابزار یعنی CRM، به تمامی این امکانات دست یافت. در واقع نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان را می‌توان یکی از به‌صرفه‌ترین و کارآمدترین روش‌ها دانست.

استفاده از اتوماسیون های جریان کار

دنیای امروز شاهد شگفتی‌های زیادی در زمینه توسعه فناوری‌ها بوده است؛ از خودروهای بدون سرنشین گرفته تا فناوری‌های AR/VR و یا انواع تعاملات میسر شده با هوش مصنوعی. شرکت‌های امروزی به دنبال روش‌هایی هستند که بتوانند لزوم حضور کاربر برای انجام یک کار مشخص را از بین ببرند و از این طریق در وقت صرفه‌جویی کرده و بهره‌وری را افزایش دهند. زیرا از این طریق می‌توان به درست‌ترین و لازم‌ترین اقدامات برای افزایش درآمد پی برد.

فناوری در SarvCRM نیز یک گام به جلو رفته و با اضافه شدن امکاناتی مانند جریان کاری و هشدارهای ایجاد شده، کار مدیران فروش سازمان‌ها بسیار ساده‌تر شده است. امکانات اتوماسیون، به شما کمک می‌کند که فرآیندهای فروش را سرعت ببخشید و تیم پشتیبانی را قادر کنید به بهترین نحو به درخواست‌های مشتریان پاسخ دهند و به نحوی موثر به آن‌ها رسیدگی کنند.

با ایجاد یک جریان کاری (workflow) برای یافتن داده‌های مشتریانی که هنوز بررسی نشده و اقدامی درمورد آن‌ها صورت نگرفته، سیستم CRM در پایگاه داده‌ها جستجو کرده و لیستی از مواردی که باید مورد بررسی قرار گیرند را در اختیار شما قرار می‌دهد. این کار به شما کمک می‌کند بتوانید مشتریان را به صورت مداوم مشتریان را رصد کنید و با آن‌ها در ارتباط باشید. با کمک این سیستم، همچنین می‌توان اتوماسیونی از موارد زیر ایجاد کرد:

  • تعیین سرنخ‌ها برای سپردن به نمایندگان فروش
  • فرآیند چک کردن فرصت‌هایی که به آن‌ها پرداخته نشده است
  • انتقال درخواست های مشتریان به بخش مربوط
  • پیگیری‌های لازم بعد از جلسات و سمینارها
  • تعامل سریع با مشتریان جدید از طریق ارسال ایمیل خودکار «خوشامدگویی»

با آن که موارد ذکر شده مستقیما بر فرآیند فروش اثر نمی‌گذارند، اما به طور غیرمستقیم باعث می‌شوند فرآیند مذکور سرعت گرفته و کارایی تیم افزایش یابد؛ نتیجه چنین اقداماتی جریانی از درآمدهای جدیدی است که نصیب سازمان خواهد شد.

برنامه های خود را یکپارچه کنید.

CRMهای ابری به شما کمک می‌کنند بتوانید طیف متنوعی از برنامه‌هایی را که خارج از حیطه CRM هستند، با یک‌دیگر یکپارچه کنید.

امروزه شرکت‌های ارائه دهنده خدمات CRM، این نرم افزار را به همراه دیگر برنامه‌های مورد نیاز سازمان به صورت یکپارچه ارائه می‌دهند. این CRMهای ابری با کمک به ساماندهی بخش‌های مالی سازمان، به شما در بهبود بهره‌وری کسب‌وکارتان کمک می‌کنند.

با توجه به این که SarvCRM نرم افزار CRM همکاران سیستم با نرم افزارهای حسابداری سپیدار، راهکاران و راهکاران ابری یکپارچگی دارد در صورت استفاده از نرم افزارهای مالی شرکت همکاران سیستم؛ نرم افزارCRM این گروه؛ انتخاب بسیار مناسبی برای شماست.

تعرفه های سی آر ام

 

نتیجه گیری

یک کسب‌و‌کار (چه کسب‌و‌کاری استارتاپی باشد و چه یک SMB و یا یک کسب‌وکار سنتی) برای آن که نرخ بازگشت سرمایه خود را بیشینه کند و بتواند درآمد بهتری از بازار کسب کند، چه کارهایی باید انجام دهد؟

شاید باور نکنید اما به کارگیری یک نرم افزار CRM ابری مانند SarvCRM را می‌توان بهترین راهکار برای بهبود وضعیت کسب‌وکارها در این زمینه‌ها دانست. SarvCRM نرم افزار CRM همکاران سیستم با فراهم کردن امکانات متعدد، باعث صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌های سازمان می‌شود.

اگر قرار باشد به صاحبان کسب‌وکارها پیشنهاد مفیدی فراتر از این مورد داده شود، پیشنهاد ما استفاده از گزارش‌های فروش و امکانات اتوماسیون فروش است که تماما توسط شرکت‌ سرویس دهنده SarvCRM ارائه می‌شود.

SarvCRM قابلیت یکپارچه سازی با انواع برنامه‌های مالی و حسابداری مانند ابزارهای همکاران سیستم و سپیدار را داراست و می‌تواند تحلیل‌های عمقی و دقیقی از وضعیت کسب‌وکارتان ارائه دهد. گزارش‌های ارائه شده توسط این ابزار، باعث می‌شود کسب‌و‌کارها بتوانند بر اساس داده‌ها، تصمیمات بهتری بگیرند.

ساخت کسب و کاری بزرگ و قدرتمند، کاری نیست که یک شبه بتوان انجام داد. بلکه برای انجام آن باید از ابزارهای مهمی مانند نرم افزارهای ارتباط با مشتریان کمک گرفت و از این طریق فرآیندهای فروش و بازاریابی شرکت را بهبود داد. این ابزارها به شما کمک می‌کنند تصمیمات خود را متناسب با آخرین تغییرات بازار بگیرید و از این تغییرات بیاموزید و وضعیت سازمانتان را بهبود دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره CRMسرو می‌توانید با 83382200-021 تماس بگیرید و یا با ثبت‌نام و استفاده از نسخه آزمایشی 30 روزه این نرم افزار در سایت SarvCRM.com، از توانمندی‎های آن برای بهبود کسب‎و‎کارتان آگاه شوید.

تعرفه های طراحی سایت

میزبانی وب ابری ایران

میزبانی وب ابری اروپا

درج محتوای سایت

دانشنامه شهر الکترونیک کرمان

Share:
خدمات طراحی و میزبانی وب | طراحی فروشگاه اینترنتی | طراحی سایت شخصی | طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت خبری | طراحی سایت مشاغل و نیازمندی ها | طراحی سایت دایرکتوری | خدمات درج محتوای سایت

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها.