کسب درآمد از طریق تایپ


کار در منزل امروزه به یکی از لذت بخش ترین و بی دردسر ترین کارهای دنیا تبدیل شده است. این روزها همه دوست دارند در منزل خود مشغول به کار باشند و پول درآورند. با وجود معضلات اقتصادی در کشور ما خیلی ها این روز ها خانه نشین شده اند و دیگر نمی توانند شغل پیشین خود را ادامه دهند. به همین دلیل مجبور هستند در منزل خود بمانند و کسب درآمد کنند. اما خب چطوری؟ کسب درآمد در خانه برای هر کسی و در هر شرایطی امکان پذیر ست. اگر به دنبال مشاغل خانگی پر درآمد و بدون سرمایه هستید جای خوبی را برای پیدا کردن ایده ها انتخاب کردید. در این مقاله دقیقا قصد دارم در مورد ایده های کسب و کارهای خانگی با شما صحبت کنم.

اما باید بدانید هر کاری به ویژه کار در منزل هم با استفاده از تکنولوژی های امروزی امکان پذیر یا بهتر است بگویم ساده تر است. برای اینکه بتوانید در منزل خود کار کنید و کسب درآمد داشته باشید باید حتما یک کامپیوتر یا گوشی موبایل، همراه با یک اینترنت داشته باشید. چون واقعا امروزه همه چیز که فکر را بکنید اینترنتی شده است و اگر می خواهید از قافله عقب نمانید باید از طریق اینترنت محصولات و خدمات تان را هرچند که در منزل هستید عرضه کنید. در واقع باید برای خود یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید.

در واقع به کمک اینترنت خیلی راحت تر می توانید برای خودتان بازاریابی کنید و با افراد بیشتری که به شما احتیاج دارند ارتباط داشته باشید. این روزها هم کمتر کسی پیدا می شود که اینترنت در منزل نداشته باشد! پس جای بهونه ای نمی ماند و می توانید کار در منزل خود را از همین حالا شروع کنید.

اما مشکلی که خیلی از دوستان دارند این است که نمی دانند از چه راه های می توانند در منزل خود کار کنند و کسب درآمد داشته باشند. خیلی از دوستان دارای تخصص هایی هستند ولی واقعا نمی دانند که آیا می توان با تخصصی که دارند کسب درآمد داشته باشند یا خیر!

دوستان دیگری هم هستند تخصصی به آن صورت ندارند ولی علاقه مند به کار کردن در منزل هستند و می خواهند درآمدی برای خود کسب کنند. نگران نباشید برای شمایی هم که تخصصی ندارید راه کارهایی پیش رو دارم.

همانطور که متوجه شدید در این مقاله قصد دارم راه کارهایی را ارائه کنم تا همین الان کار در منزل اینترنتی را شروع کنید. همانطور که قبلا هم اشاره کردم ایده هایی که قصد عنوان کردن شان را دارم با استفاده از اینترنت امکان پذیر اند. یعنی شما برای اینکه بتوانید از طریق کار در منزل کسب درآمد کنید باید به اینترنت هم دسترسی داشته باشید که در ادامه بیشتر خدمت تان توضیح می دهم. سعی می کنم ایده هایی را هم برای کار اینترنتی در منزل با حقوق روزانه به شما معرفی کنم که بیشتر برای کار در خانه خانم ها مورد استفاده قرار می گیرند.

همراه همیار وب باشید تا با هم ایده های کار در خانه را بررسی کنیم و ببینیم آیا واقعا به دردتان می خورند یا نه!

 

چرا کار در منزل اینترنتی بهترین شغل دنیاست؟

شاید این جمله کمی عجیب به نظر برسد اما واقعا حقیقت دارد. با دلایلی که در ادامه عنوان خواهم کرد به شما ثابت می کنم کار در منزل به صورت اینترنتی یکی از بهترین شغل های دنیا می تواند به حساب بیاید.

 

بدون نیاز به سرمایه

بدون نیاز به سرمایه می توانید از منزل خود کار اینترنتی تان را شروع کنید. بسیاری از کارهایی که در منزل توسط افراد انجام می شود نیازی به سرمایه ندارد. کاری مانند بسته بندی حبوبات یا ساخت جعبه های کادویی به هیچ وجه نیاز به سرمایه نخواهد داشت و معمولا کارفرما مواد اولیه را در اختیار شما قرار می دهد. یا اینکه نیاز به سرمایه خیلی کمی در حد دو الی سه میلیون تومان خواهد داشت.

 

بدون نیاز به تخصص

کارهای زیادی هستند که شما بدون هیچ تخصصی می توانید از آن ها برای کسب درآمد در منزل تان استفاده کنید. به عنوان مثال تایپ کردن نیاز به تخصص خاصی ندارد و هر کسی با کمی تمرین می تواند تایپ کردن متون طولانی را یاد بگیرد. یا کارهایی از این چنین که نیاز به تخصص خاصی ندارد. صرفا با کمی تمرین می توان آن ها را یاد گرفت و از طریق آن ها کسب درآمد کرد.

 

بدون نیاز به مجوز

کسی که در منزل خود کار می کند نیاز به مجوز ندارد. در واقع کارهای در منزل حتی اگر اینترنتی باشند هم مجوز نمی خواهند و هم معاف از مالیات هستند. بهتر است بگویم تا زمانی که شرکتی ثبت نکرده باشید نیاز نیست مجوز داشته باشید. اگر فریلنسر باشید، اگر طراح سایت باشید، اگر جعبه های کادویی درست می کنید، اگر حبوبات بسته بندی می کنید و مشغول انجام هر کار دیگری هستید نیاز به مجوز ندارید. اگر برای دیگران کار کنید که مشخصه مجوز های لازم را باید صاحب کسب و کار داشته باشد اما اگر برای خودتان هم در خانه کار می کنید نیازی به مجوزهای خاصی ندارید.

 

کسب درآمد بسیار بالا

در کارهای خانگی خصوصا کار در منزل اینترنتی درآمدها به صورت تصاعدی بالا می رود و محدودیتی در کسب درآمد وجود نخواهد داشت. بسیاری از کارها خصوصا کارهای فریلنسری وجود دارند که با انجام دادن آن ها می توانید به درآمدهای بالا برسید. به عنوان مثال پروژه های طراحی سایت و سئو که می توانید به صورت فریلنسری آن ها را قبول کنید هزینه های زیادی برای کارفرما دارد و شما می توانید از این طریق به درآمد بالا برسید.

 

بدون ریسک

کار در منزل ریسکی برای شما نخواهد داشت. همانطور که قبلا هم اشاره کردن این کار نیاز به سرمایه ندارد و همین ریسک را به صفر می رساند. زمانی که شما سرمایه ای را برای شروع کار نداشته باشید پس ریسکی هم شما را تهدید نخواهد کرد. معمولا کارهایی که در منزل به صورت اینترنتی و غیر اینترنتی انجام می شوند ریسکی ندارد.

 

داشتن کار همیشگی

کارهای این چنینی همیشگی هستند و خصوصا شما در کاری تخصص داشته باشید همیشه و تحت هر شرایطی برای شما کار هست. تخصص هم چیزی نیست که نتوانید بدستش آورید. شما هر کاری را یک الی دو سال انجام دهید در آن متخصص می شوید و از آن به بعد می توانید کارهای مشابه آن را بگیرید و انجام دهید. مثل عروسک سازی، بسته بندی، ساخت جعبه های تزئینی و …

 

بهترین ایده های کار در منزل آسان و با سرمایه کم

همانطور که اشاره کردم کار در منزل به درد کسانی می خورد که به هر دلیلی نمی توانند در بیرون از منزل کار کنند. ممکن است خانم خانه داری باشد یا افرادی که از کار کارمندی خسته شده اند و نمی خواهند باقی عمرشان را برای افراد دیگر کار کنند.

این را هم بگویم ایده هایی که قصد مطرح کردن شان را دارم پتانسیل این را دارند که در آینده شما را از کار دیگری برای کسب درآمد بیشتر بی نیاز کنند و هر کدامشان به عنوان شغل اول و آخرتان آینده شغلی تان را تامین می کنند. پس فکر نکنید چون کار در منزل را انتخاب کرده اید درآمدتان همیشه پایین خواهد بود. نه به هیچ وجه اینطور نیست و شما هر میزان درآمدی که مد نظرتان است می توانید حتی با کار در منزل هم بهش برسید.

پس همرا من باشید تا شما را با انواع کار در منزل برای خانمها و بهترین کار در منزل های اینترنتی آشنا کنم.

 

1.تایپ کنید و پول در بیاورید

یکی از کارهایی که هر کسی در منزل می تواند انجام دهد و واقعا نیازی به تخصص هم ندارد و فرقی هم نمی کند آقا باشید یا خانم تایپ کردن است. بله شما با تایپ کردن می توانید در خانه کسب درآمد داشته باشید.

هنوز هم افراد یا شرکت های زیادی هستند که نیاز به یک تایپیست دارند و شما می توانید بهترین گزینه برای آن ها باشید.

تایپ کردن شاید کار خسته کننده و کم درآمدی باشد ولی برای شروع یک کار خانگی بسیار گزینه خوبی می تواند باشد. برای این که تایپ کردن متون دیگران را به عنوان کار در منزل برای خود انتخاب کنید فقط نیاز به کامپیوتر و صد البته اینترنت دارید.

به خاطر اینکه برای دریافت سفارشات باید حتما از طریق سایت های آگهی مثل شیپور، دیوار و سایت “ای استخدام” یا ایران استخدام اقدام کنید. همچنین اگر اندکی سرمایه دارید می توانید از تبلیغات آفلاین مثل تراکت و بروشور هم برای معرفی خود استفاده کنید. حتی می توانید به نیازمندی های روزنامه ها هم مراجعه کنید و به دنبال استخدام تایپیست به صورت دورکاری بگردید.

 

2.خدمات ترجمه ارائه دهید

خدمات ترجمه متون

اگر به زبان انگلیسی تسلط دارید می توانید خدمات ترجمه ارائه دهید. این کار می تونه یکی از بهترین و پولساز ترین راه ها برای کار در منزل باشد. امروزه تولید محتوا در وب بسیار اهمیت پیدا کرده است و خیلی از سایت ها برای تامین محتوای خود مجبورند متون و مقالات انگلیسی را ترجمه کنند.

اگر تواناتی لازم در ترجمه مقالات خارجی را داشته باشید می توانید درآمد خوبی را در منزل خود کسب کنید. برای اطلاع از قیمت ها بهتر است به سایت هایی که هم اکنون در این زمینه فعالیت می کنند مراجعه کنید و نرخ خود را تعیین کنید.

کلا اگر به ترجمه متون تسلط داشته باشید می توانید کارهای زیادی انجام دهید و کسب درآمد کنید. مثلا ترجمه نامه های رسمی، ترجمه رزومه، نوشتن پرپوزال، خلاصه نویسی متون و … که هر کدام برای خود نرخ های جداگانه ای دارند.

برای دریافت سفارش هم می توانید از طریق سایت های نیازمندی ها و همچنین سایت هایی که در زمینه ترجمه فعالیت می کنند اقدام کنید. خیلی از سایت های خدمات ترجمه نیازمند به مترجم حتی به صورت دورکار هستند.

 

3.تولید کنند محتوا شوید

تولید کننده محتوا

یکی دیگر از کارهایی که به درد کار در منزل می خورد تولید محتوا است. در قسمت قبل به مترجمی اشاره کردم ولی در این قسمت تولید کننده محتوا مد نظر است.

همانطور که گفتم خیلی از سایت ها هم اکنون نیازمند به محتوا هستند و برای این که محتوای خود را تامین کنند به تولید کننده محتوا نیاز دارند. یعنی کسی که بتواند مقاله یا مطلب در سایت منتشر کند.

در قسمت قبل نیاز بود تخصص داشته باشید در مترجمی ولی در این کار یعنی تولید کنندگی محتوا نیاز به تخصص خاصی نیست! با کمی تمرین می توانید به یک تولید کننده محتوا معمولی تبدیل شوید. تولید محتوا در وب کار خیلی سختی نیست! یعنی همیشه نیاز به خلق محتوای جدید نیست بلکه با جمع آوری اطلاعات هم می توان محتوا تولید کرد.

البته هر کاری نسبت به کیفیت اش ارزش دارد. منظورم این است که خیلی از سایت ها هم نیاز به محتوای با کیفیت و ناب دارند که خب در این شرایط نیاز به تولید کنندگان محتوای حرفه ای است. ولی در کل در وب فارسی خیلی از سایت ها با محتوایی که صرفا کپی نباشد قانع می شوند.

برای این که بتوانید در موضوعی مقاله ای بنویسید هم فقط کافی است چند مقاله در آن زمینه بخوانید و سپس شروع به جمع آوری اطلاعات و تبدیل آن ها به یک مقاله کنید. کار خیلی سختی نیست فقط کافی است کمی تمرین کنید.

خیلی از سایت ها برای نوشتن مقالات از 17 هزار تومان تا 50 هزار تومان هزینه می کنند. یعنی به ازای هر مقاله ای که شما برای شان می نویسید حاضر اند این مقدار به شما پول بدهند. البته این قیمت ها بیشتر به طول محتوا هم بستگی دارد. هر چه طول محتوا بیشتر باشد و دارای عکس های بیشتری باشد هزینه اش هم بیشتر می شود.

مقالات مرتبط زیر را حتما بخوانید:

8 روش کسب درآمد برای وب سایت های محتوایی

3 روش برای کسب درآمد از طریق تولید محتوا

سایت هایی مثل انجام میدم، پونیشا، پارس فریلنسر یا ورکفا هستند که می توانید از این سایت ها به عنوان معرفی خود استفاده کنید. یعنی به این سایت ها مراجعه کنید و خود و تخصصی که دارید را همراه با تعرفه هاتون معرفی کنید. در این صورت خیلی از افرادی که به شما نیاز دارند سریعا شما را پیدا می کنند و اگر نمونه کارهای خوبی داشته باشید قطعا شما را برای رفع نیاز خود انتخاب می کنند.

 

4.مدیریت سایت از راه دور در منزل

مدیریت سایت در منزل

شرکت هایی وجود دارند که به افرادی نیازمند اند تا مدیریت سایت شان را برعهده گیرند. منظور از مدیریت سایت یعنی هر کاری که مربوط به سایت می شود. مثلا ارسال خبر یا مقالات روی سایت، تغییر برخی از اجزای سایت، یا بررسی ترافیک ورودی روزانه سایت و … است.

کار سختی نیست فقط کافی است از طریق آموزش های رایگان در اینترنت نحوه مدیریت و کار با سیتم های سایت ساز معروف مثل وردپرس و جوملا را یاد بگیرید. هم چنین یک سری از ابزارهایی که مربوط به تحلیل سایت می شوند مثل گوگل وبمستر تولز و گوگل آنالیتیکس را هم یاد بگیرید. یا کار با فتوشاپ، اکسل و نرم افزار ورد را بلد شوید.

در واقع شما باید یک وبمستر کامل شوید و به هر چیز که مربوط به مدیریت یک سایت می شود اشراف کامل داشته باشید. خیلی از شرکت ها به دنبال چنین افرادی هستند که از راه دور وب سایت شان را مدیریت کنند. این کار قطعا یک کار در منزل خوب برای شما محسوب می شود.

اگر توجه کرده باشید با مشغول شدن در هر راه کار یا ایده ای که تا الان بهتون معرفی کردم در بلند مدت می توانید در آن متخصص شوید و کسب و کار جدیدی را برای خود راه اندازی کنید. البته فعلا زود است و باید یکم بیشتر سرمایه جمع آوری کنید.

 

5.کار در منزل با راه اندازی کترینگ مواد غذایی

کترینگ مواد غذایی

این روزها که دلار خیلی گران شده است کسب و کارهای زیادی در معرض ورشکستگی قرار گرفته اند ولی این را بدانید هر کسب و کاری که مربوط به شکم می شود هیچگاه ورشکسته نمی شود. چون هیچ وقت مردم از خوردن دست بر نمی دارند.

به همین دلیل یکی از بهترین ایده هایی که الان خیلی جواب گو است راه اندازی کترینگ مواد غذایی در منزل است. اگر آشپز خوبی هستید درست کردن غذاهای خانگی یکی از بهترین کارهای خانگی پولساز برای شما خواهد بود.

شاید در روزها و ماه های ابتدایی درآمدی نداشته باشید ولی مطمئن باشید در ماه های آینده افراد زیادی مشتری های دائمی شما خواهند شد. چون خیلی از افراد غذاهای خانگی را به غذاهای رستوران ها ترجیح می دهند.

برای راه اندازی این کار به سرمایه زیادی احتیاج ندارید. وسایل آشپزخانه هم که دارید و نیاز به تهیه وسایل زیادی نیست. فقط برای جذب مشتری حتما باید از تبلیغات آفلاین (پخش تراکت) استفاده کنید چون نهایتا می توانید فقط به محدوده خود سرویس دهید. البته از گروه ها و کانال های تلگرامی و همچنین از اینستاگرام هم می توانید کمک بگیرید.

نکته مهم در جذب مشتری کیفیت سرویس های ارائه شده و همچنین بسته بندی غذاها می باشد که بسیار جذاب باید انجام دهید. همچنین تا جایی که ممکن است به موقع و سر وقت سفارش ها را تحویل دهید. در صورت ارسال دیر هنگام حتما به مشتری های خود هدیه ای بدهید تا اصول مشتری مداری را رعایت کرده باشید.

 

6.کار در منزل از طریق ساخت محصولات دست ساز

ساخت محصولات دست ساز خانگی

یکی از عمده کارهایی که از طریق آن می توان در منزل کسب درآمد داشت ساخت محصولات دست ساز است. محصولات دست ساز شامل زیور آلات، کیف های دستی، لیف های حمام، جعبه و پاکت هدیه، نمد دوزی، عروسک سازی، شمع سازی، ساخت ست های آشپزخانه، بسته بندی حبوبات و خشک بار در منزل، گل سازی و قلاب بافی و … می باشد.

توجه داشته باشید یاد گرفتن ساخت محصولاتی که بهش اشاره کردم چندان کار سختی نیست. فقط کافی است برای آموزش آن ها کمی هزینه کنید.

برای فروش محصولات تان هم می توانید از طریق وب سایت های اینترنتی مثل دیوار و شیپور یا ایسام به صورت رایگان اقدام کنید. همچنین از شبکه های اجتماعی محبوب مثل اینستاگرام و تلگرام هم می توانید کمک بگیرید.

اگر هم تمایلی به فروش اینترنتی ندارید پیشنهاد می کنم به سراغ مغازه هایی بروید که محصولات مرتبط با شما را می فروشند. پیشنهاد خود را برای فروش محصولات تان به صورت عمده ارائه دهید. اگر بتوانید آن ها را متقاعد کنید می توانید همکاری دائمی با آن ها داشته باشید.

ساخت جعبه های کادویی

ساخت جعبه های کادویی هم یکی از بهترین کارهایی است که می توانید در منزل انجام دهید و درآمد خیلی خوبی از آن کسب کنید. هم هزینه اولیه کمی برای ساخت می خواهد و هم اینکه به راحتی آن ها را بفروشید. یعنی خیلی از مغازه ها از جمله عطر فروشی ها خواهان جعبه های هدیه هستند. و به این ترتیب می توانید با معازه های زیادی قرار داد کار ببندید.

 

به نقل از خبرگذاری عصر ایران:

هزينه اوليه درست كردن جعبه كادويي ساده كاغذ اوريگامي با سايز 50 در 70 است. درست كردن 300 تا از اين جعبه‌ها، حدود 3تا 4ساعت زمان مي‌برد و هركدام از اين جعبه‌ها به قيمت 300 تومان فروخته می شود و روزي 40 هزار تومان سود خالص دارد؛ يعني ماهي يك ميليون و 200 هزار تومان.

 

7.پروش گل های خانگی

یکی از بهترین مشاغل خانگی که می توان گفت کار در خانه ای مناسب برای خانم ها هم است پرورش گل و گیاه است. تزئینی یا دارویی اش فرقی نمی کنه! مهم توانایی شما در پرورش گل و گیاه است. به عنوان مثال می توانید گل های دارویی مثل آلوئه ورا که کاربرد بسیار زیادی در صنعت زیبایی دارند پرورش دهید یا گل های تزئینی خاص مثل نژاد های مختلفی از کاکتوس ها را پرورش دهید.

پرورش کاکتوس در خانه

در پرورش گل های خانگی باید به دو موضوع مهم توجه داشته باشید. اول اینکه با توجه به مکانی که در اختیار دارید امکان کاشت و پرورش چه نوع گل یا گیاهانی برای شما فراهم است و دوم اینکه نیاز بازار پرورش گل و گیاه در چی است؟ آیا گل های تزئینی بیشتر خواهان دارد یا گیاهان دارویی؟

من خیلی ها را می شناسم که از طریق اینستاگرام اقدام به فروش گل های تزئینی به ویژه کاکتوس کرده اند و فروش بسیار خوبی هم دارند. شما می توانید برای فروش محصولات خود از اینستاگرام شروع کنید. پیشنهاد می کنم اگر علاقه مند به پرورش گل و گیاه هستید حتما روی این ایده عالی برای کار در منزل فکر کنید.

 

8.همکاری در فروش را در منزل تجربه کنید

همکاری در فروش

یکی از بهترین روش ها برای یک کار در منزل مناسب همکاری در فروش کالا و خدمات برای دیگر شرکت ها است. اگر به هر دلیلی توانایی ساخت محصولاتی را ندارید یا تخصص خاصی در زمینه ای ندارید بهتر است از طریق همکاری در فروش که بدون هیچ سرمایه ای امکان پذیر خواهد بود کسب درآمد خانگی را تجربه کنید.

شاید تا به حال با واژه دراپ شیپینگ مواجه نشده باشید. دراپ شیپینگ همان خرده فروشی است. سایت هایی هستند که به واسطه فروشندگان دیگر، محصولاتی را به صورت واسطه ای می فروشند. یعنی هیچ انباری برای نگهداری از محصولات شان ندارند و زمانی که سفارشی دریافت کردند آن سفارش را مستقیم به فروشنده اصلی ارتباط می دهند و فروشنده اصلی محصول را برای مشتری ارسال می کند.

هم اکنون دیجی کالا به یکی از بزرگترین خرده فروشی های آنلاین در ایران تبدیل شده است و فروشندگان زیادی محصولات شان را در دیجی کالا به فروش می رسانند. اما کاری که شما باید انجام دهید مشارکت در فروش این کالاها می باشد.

به این صورت که با راه اندازی وب سایت ارزان قیمتی و با استفاده از انواع روش های تبلیغات و جذب بازدیدکننده به وب سایت شروع به تبلیغ محصولات کنید. برای این کار بهتر است محصولات پر فروش را در اینترنت شناسایی کنید. به عنوان مثال دمنوش های گیاهی نیوشا یکی از محصولات پر فروشی است که می توانید به صورت همکاری در فروش اقدام به فروشش کنید.

شما به دو صروت می توانید همکاری در فروش داشته باشید. اول اینکه مستقیما از طریق سایت هایی که سیستم همکاری در فروش دارند اقدام کنید که در این صورت لینک همکاری در فروش به شما تعلق می گیرد. یعنی زمانی که هر فردی از طریق لینک اختصاصی شما سفارشی ثبت کند به نام شما ثبت می گردد.

راه دیگر این است که خودتان به سراغ فروشندگان عمده محصولات بروید (به صورت حضوری) و با آن ها در مورد فروش محصولات شان به صورت اینترنتی و واسطه ای صحبت کنید.

یعنی شما بدون اینکه ابتدا محصولات آن ها را بخرید برای محصولات شان تبلیغ می کنید و به محض ثبت سفارش توسط مشتری، سفارش مورد نظر را به فروشنده اصلی ارجاع می دهید و فروشنده موظف است سفارش را به دست مشتری برساند. توجه داشته باشید برای این کار حتما باید از قبل با فروشنده مورد نظر هماهنگ کرده باشید.

 

9.فروش مجدد محصولات دیگران

فروش محصولات دسته دوم

یکی از بهترین کارهایی که می توانید از طریق آن یک کار در منزل پولساز را برای خود راه اندازی کنید خرید محصولات دسته دوم و فروش مجدد آن هاست. کاری که صوفیا آموروسو آمریکایی به خوبی انجام داد و حالا به یکی از کارآفرینان پولساز دنیا تبدیل شده است.

شما هم می توانید با پیدا کردن محصولات دسته دوم که از لباس گرفته تا بدلیجات و عتیقه ها، کسب درآمد بالایی را تجربه کنید. فقط کافی است ابتدا محصولات به درد به خورد را پیدا کنید و سپس آن ها را خریداری کنید و بعد از بازسازی مجدد آن ها را دوباره به فروش برسانید.

این شغل یکی از پولساز ترین شغل ها در کشورهای خارجی است و مطمئن باشید در ایران هم پتانسیل این را دارد که پولساز باشد.

بعد از تهیه محصولات و آماده سازی آن ها برای فروش شان می توانید از فروشگاه های آنلاین بخواهید تا با شما همکاری داشته باشند. مزیت فروش محصولات در فروشگاه های اینترنتی این است که اکثرا دارای بازاریابان زیادی هستند و این باعث می شود روند فروش محصولات شما سریع تر انجام شود.

نگران نباشید و فکر نکنید برای خرید محصولات دسته دوم سرمایه زیادی احتیاج دارید. شما می توانید با هزینه های خیلی کم محصولات زیادی را خریداری کنید. ابتدا از بدلیجات شروع کنید و کم کم بخرید تا زمانی که فروش محصولات تان بیشتر شد خرید ها را بیشتر کنید.

 

10.ادمین شبکه های اجتماعی شوید

شبکه های اجتماعی

یکی از بهترین و ساده ترین کارهایی که در منزل می توانید از آن پول خوبی درآورید نویسندگی در کانال های تلگرامی یا مدیریت پیج های اینستاگرامی است. این روز ها کانال های تلگرامی درآمدهای فوق العاده بالایی دارند و برای بقاء در عرصه رقابت باید محتوای مفید و جذاب و سرگرم کننده ارائه دهند.

به همین دلیل نیازمند افرادی برای نویسندگی و تولید کننده محتوا هستند. پیج های اینستاگرامی هم همین روال را طی می کنند. بیشتر پیج های اینستاگرامی دارای چندین مدیر برای تولید محتوا هستند. شما نیز می توانید در این زمینه مهارت هایی کسب کنید و از این طریق کسب درآمد در منزل داشته باشید.

تولید محتوا در شبکه های اجتماعی چندان کار سختی هم نیست. فقط کافیه برای تولید محتوا به کانال ها یا پیج های دیگر سری بزنید و کلی ایده جالب برای تولید محتوا به دست آورید.

 

11.تولید فایل های صوتی در منزل

تولید فایل صوتی

تولید فایل های صوتی این یک ایده فوق العاده و ناب برای کار در منزل است. اگر صدای خوبی دارید این ایده را می توانید در خانه خودتان عملی کنید. در این ایده شما باید مقالات متنی را به صوتی تبدیل کنید. ایده خیلی نابی هست که هنوز توسط کسی عملی نشده.

برای این کار اول باید یک ویس رکوردر ارزان قیمت (حدود 200 تومان) بخرید و شروع به تمرین برای ضبط صدا کنید. برای شروع می توانید همین مقالاتی که در سایت ها هستند را به صوت تبدیل کنید. یعنی از روش بخوانید و با ویس رکوردر ضبط کنید.

بعد از این کار به سراغ سایت ها بروید و به آن ها پیشنهاد دهید تا مقالات شان را به صوت تبدیل کنید. این روز ها گوش دادن به فایل های صوتی خیلی راحت تر از خواندن متون طولانی است. خیلی از کاربران از سایت هایی که مقالات صوتی ارائه می دهند استقبال خوبی می کنند.

در ابتدای کار با دریافت هزینه ای اندک می توانید مقالات زیادی را به فایل صوتی تبدیل کنید و در اختیار صاحبان سایت ها قرار دهید. به راحتی و فقط با کمی تمرین این کار امکان پذیر است. مطمئن باشید مدیران سایت ها از این اقدام شما استقبال می کنند و به شما سفارش کار می دهند.

این ایده را به روش های مختلف می توانید عملی کنید. هم می توانید خودتان سایتی راه اندازی کنید و در آن مقالات صوتی قرار دهید و بعد از مدتی که ترافیک سایت تان بالا رفت درآمد زایی کنید.

هم می توانید از طریق یک کانال تلگرام اقدام به انتشار فایل های صوتی کنید. هم می توانید کتاب های پی دی اف را به کتاب های صوتی تبدیل کنید. و هم می توانید برای گرفتن سفارش کار یعنی ساخت فایل های صوتی از طریق سایت هایی مثل پونیشا و انجام میدم اقدام کنید.

 

12.بلاگر یا اینفلوئنسر شوید

یکی از بهترین شغل های دنیا این روز ها بلاگری یا فرد تاثیر گذار در حوزه کاری خود شدن است. اگر توجه کرده باشید اینفلوئنسرهای زیادی در حوزه های مختلف مشغول به فعالیت هستند و در اینستاگرام به صورت جدی فعالیت خود را ادامه می دهند. اکثر این افراد در منزل خود و با تلفن همراه خودشان کارشان را شروع کرده اند و اصلا هم چیز عجیب و غریبی نیست!

توجه داشته باشید که تخصص اصلا مهم نیست! مهم این است که به کاری علاقه داشته باشید و بتوانید در آن موضوع تولید محتوا کنید. اگر به خیاطی، گلدوزی، کارهای دستی، آشپزی، سفر و گردشگری و … علاقه داشته باشید فرقی نمی کند مهم این است آن کار بخشی از زندگی شماست و خیلی راحت می توانید آن را با مخاطبان علاقه مندتان به اشتراک بگذارید.

برای آشنایی با کار بلاگری یا اینفلوئنسری کافی است سری به پیج های اینستاگرامی افراد معروف بزنید تا با تولید محتوای آن ها و نحوه برخورد با مخاطبان شان آشنا شوید. نترسید اصلا تعداد فالوورها مهم نیست! نیازی هم به خرید فالوور فیک نخواهید داشت. فقط کافی است در حوزه کاری خود بهترین مطالب را تولید کنید و در اختیار مخاطبان تان قرار دهید. این تنها کاری است که شما در حوزه کاری تان معروف و محبوب می کند.

اینفلوئنسرهای اینستاگرامی

شاید با دیدن عکس بالا فکر کنید بلاگری کار سختی باشد و کسانی که در حوزه غذا بلاگری می کنند فالوورهای خیلی زیادی دارند. بله درسته شاید کمی بلاگری در حوزه غذا اشتباح شده باشد ولی در حوزه های دیگر مثل خیاطی، مشاور تغذیه، مشاوره فنک شویی و دکوراسیون داخلی منازل، مراقبت از فرزندان یا افراد سالمند و … خیلی کم است و شما در این حوزه می توانید ورود کنید.

 

13.کار در منزل با ساخت ماکت های مینیاتوری

ماکت مینیاتوری

کوچک نمایی اجسام بزرگ یکی از هنرهایی است که طرفداران زیادی دارد. به هنر کوچک نمایی اجسام بزرگ ساخت ماکت مینیاتوری می گویند که این روزها یکی از بهترین کارهایی است که هر کسی می تواند در منزل خود انجام دهید. ساخت ماکت های مینیاتوری مختص به یک مدل از اجسام خاص مثل خانه یا ماشین نمیشود! همانطور که در تصویر بالا میبینید ماکت های مینیاتوری در موضوعات مختلف مثل کیک و شیرینی، وسایل آشپزخانه، میوه و سبزیجات و … ساخته می شوند و هر کدامش هم طرفداران خاص خودش را دارد.

ساخت این ماکت های مینیاتوری کار سختی نیست فقط کافی است آموزش ببینید. بعد از اینکه یاد گرفتید می توانید در خانه خود با کمی خلاقیت ماکت های بسیار زیبا و جذابی بسازید و آن ها را به علاقه مندان بفروشید. در حال حاضر درآمد تقریبی این کار در منزل ماهیانه حدود 10 میلیون تومان است. اما باید بازاریابی محصولات تان را به خوبی انجام دهید.

متریال لازم برای ساخت ماکت های مینیاتوری عبارت است از کاغذ هیپرو،مقوای اسفنجی، مقوای پارافین خورده، مقوای ماکت و مقوای نازک، فوم و یونولیت، چوب پنبه، گل رس و خمیرها و … است.

برای شروع می توانید از اینستاگرام کارتون رو استارت بزنید. حتی بدون ساخت ماکت های مینیاتوری و به صورت فروش واسطه ای می توانید کسب درآمد خود را از همان ماه اول شروع کنید. چون همانطور که میدانید یادگیری هنرهای دستی این چنینی کمی زمان بر است.

 

14.کار در منزل با ساخت جاشمعی دیواری

جا شمعی دیواری

یکی از بهترین روش های درآمدزایی در منزل برای دوستانی که سرمایه کافی ندارند فروش جاشمعی دیواری دست ساز است. جاشمعی های دیواری در مدل های مختلف طرفدارهای زیادی دارند و یکی از اجزای اصلی خانه هایی با دکوراسیون مدرن محسوب می شود. قیمت جاشمعی های دیواری از 35 هزار تومان تا 139 هزار تومان است.

شما به دو مدل می توانید از این ایده کسب درآمد داشته باشید. اول اینکه برید نحوه ساخت جامشعی های دیواری که واقعا کار آسانی است را یاد بگیرید و سپس خودتان تولید کننده باشید و بفروشید یا اینکه می توانید در ابتدا با تولید کنندگان این محصولات فروش واسطه ای را شروع کنید که روش دوم به نظرم خیلی بهتر و سود دهی سریع تری دارد.

از اینستاگرام هم می توانید برای بازاریابی و فروش جاشمعی های دیواری استفاده کنید. برای شروع کافی است عکس محصولات را از تولید کنندگان بگیرید و در پیج اینستاگرام خود قرار دهید. سپس هر زمان که سفارشی از سمت مشتری ثبت شد کافی است از تولید کننده، محصول را بخرید و به دست مشتری برسانید.

 

15.کسب درآمد با شمع سازی در منزل

درآمدزایی با شمع سازی در منزل

شمع سازی یکی از هنرهای جذاب و دوست داشتنی میان خانم هاست که طرفدارهای زیادی دارد. این روزها خیلی از خانم های خانه دار ترجیح می دهند در طراحی دکوراسیون منزل خود از شمع های فانتزی و رنگارنگ استفاده کنند. شمع سازی در منزل اصلا کار سختی نیست! راحت با آموزش های ویدیویی موجود در اینترنت می توانید این هنر جذاب و پرطرفدار را یاد بگیرید. درآمد حاصل از فروش شمع های دست ساز فانتزی چیزی حدود 3 تا 7 میلیون تومان در ماه است. شاید درآمد متوسطی باشد اما ایده خیلی خوبی برای کار در منزل خانم ها است.

 

16.کسب درآمد برای خانمها با ساخت ست آشپزخانه در منزل

ساخت ست آشپزخانه در منزل هم ایده جالبی برای کسب درآمد خانم ها در خانه است. پیج های اینستاگرام زیادی را دیده ام که ست های آشپزخانه در مدل های مختلف میفروشند که اگر توجه کنید می بینید بازار داغ و پرطرفداری هم است. ست های آشپزخانه عبارت اندز: پیشبند آشپزخانه، دستکش فر، دستگیره آشپزخانه، سبد نان پارچه ایی، حوله آشپزخانه، حوله جلو گاز و انواع دمکنی است.

برای کسب درآمد از این روش هم می توانید فروش واسطه ای با تولید کنندگان داشته باشید و هم اینکه خودتان یاد بگیرید و برای ساخت ست های آشپزخانه دست به کار شوید. از اینستاگرام و تلگرام هم می توانید برای فروش ست های آشپزخانه استفاده کنید.

 

17.کار در منزل برای خانمها (بافتنی، لیف بافی، دکمه دوزی)

کار در منزل بافتنی

از عشق و علاقه مادر بزرگ ها پول در آورید. بله این روزها کارهای دستی مثل لیف بافی، دکمه دوزی و بافتنی بین خانم های خیلی طرفدار پیدا کرده است و خانم های با سلیقه زیادی را دیده ام که هنرهای خود را در معرض فروش قرار می دهند. شما هم اگر به کارهای تزئینی خانگی علاقه مند باشید می توانید از این هنر کسب درآمد بالا داشته باشید. خیلی راحت می توانید در منزل خود مشغول به کار باشید و از اینترنت کسب درآمد کنید.

برای انجام این کار در خانه اصلا نیاز به سرمایه زیادی ندارید. فقط به الیاف طبیعی یا همان پشم های مدرن که جدیدا به بازار آمده اند و یک میل بافتنی نیاز دارید. آن وقت است که می توانید از یک میل بافتنی و یک کلاف کاموا جادو کنید و پول در آورید. ابزارهای مورد نیازتان که بعدا هم می توانید تهیه کنید و برای شروع کارتان الزامی نیستند عبارت اندز: سنجاق نگهدارنده گره بافتی، گیره علامت‌گذاری روی گره بافتی، متر اندازه‌گیری، رج شمار، حفاظ انتهای میله، قیچی و سوزن کوبلن دوزی.

اگر می خواهید از این هنر در خانه کسب درآمد داشته باشید پیشنهاد می کنم روی بافت لباس های زمستانی مثل کلاه، جوراب، دستکش تمرکز کنید چون هم طرفدار بالایی دارد و هم با قیمت های بالا می توانید محصولات خود را به فروش برسانید. سعی کنید در بافت های خود خلاقیت به خرج دهید تا بتوانید طرح های بافتنی زیبا و منحصر به فردی را خلق کنید.

 

پیشنهاد می کنم مقالات مرتبط زیر را حتما بخوانید:

3 ایده ناب برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی

ایده هایی کم هزینه برای راه اندازی کسب وکار اینترنتی

راه اندازی کسب و کار اینترنتی با 3 ایده جدید

5 ایده برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی پولساز

50 ایده برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی پولساز

 

8 توصیه برای افزایش تمرکز در کسب و کارهای خانگی

در این ویدیو توصیه هایی را عنوان کرده ام که اگر به آن ها توجه کنید و آن ها را رعایت کنید مطمئن باشید تمرکز و بهره وری شما در کار در منزل تان افزایش خواهد پیدا کرد.

 

به طور خلاصه باید به موارد زیر توجه کنید:

زمان مناسب را برای کارتان مشخص کنید

محل کارتان را مشخص کنید

در کارتان برنامه ریزی داشته باشید

خانواده خود را توجیه کنید

گوشی موبایل تان را از خود دور کنید

حساب وقت استراحت خود را داشته باشید

به اندازه کافی بخوابید

لباس راحتی نپوشید!

ورزش کردن را هرگز فراموش نکنید

 

سوالات متداول در مورد کار در منزل

آیا هر کس می تواند کار در خانه داشته باشد؟

همانطور که در این مقاله گفته شد ایده های زیادی برای کار در منزل وجود دارد که هرکسی می تواند از آن ها استفاده کند. فرقی نمی کند تمام ایده های برای خانم ها و آقایان قابل اجرا است.

 

سرمایه مورد نیاز برای کار در منزل چقدر است؟

معمولا برای کسب و کارهای خانگی سرمایه زیادی نیاز نیست. شما با همین لپ تاپ یا گوشی که در دست دارید می توانید درآمدزایی تان را در خانه شروع کنید. مهمترین سرمایه شما اطلاعات و مهارت های شماست. پس بهترین راه اینه که روی خودتان سرمایه گذاری کنید و به دنبال یادگیری مهارت های مورد نیاز باشید.

 

کار در منزل چی خوبه برای اقایان؟

بهترین روش برای کار در منزل برای آقایان همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ است. بدون هیچ دردسری می توانید درآمد ماهانه خوبی برای خود بسازید.

 

آیا راه اندازی کار در منزل آسان است؟

راه اندازی هر کسب و کار سختی های خودش را دارد اما ارزش این را دارد که در این شرایط کار در خانه را تجربه کنید.

جمع بندی و سخن آخر

امیدوارم از ایده ها و راه کارهایی که برای کار در منزل با شما عزیزان در میان گذاشتم استفاده کافی را برده باشید. بعضی از ایده ها برای خانم ها و بعضی دیگر برای آقایان مناسب است.

نکته مهم این است که در بعضی از راه کارهای ارائه شده برای کار در منزل نیاز به یک وب سایت اینترنتی دارید. فکر نکنید راه اندازی سایت هزینه های سنگینی در بر دارد. اصلا اینطور نیست! به لطف سیستم های سایت ساز رایگانی مثل وردپرس طراحی و راه اندازی سایت با هزینه ای کمتر از 500 هزار تومان هم امکان پذیر است و خودتان هم به راحتی بدون هیچ دانشی می توانید یک سایت برای خود بسازید.

نکته مهم بعدی این است که برای بازاریابی محصولات یا خدماتی که قرار است ارائه دهید حتما از سایت های اشاره شده استفاده کنید. سایت هایی مثل دیوار و شیپور برای تبلیغ محصولات فوق العاده اند.

نکته بعدی این است که اگر کاری را بلد نیستید یا تخصص کافی در آن ندارید به هیچ وجه نا امید نشوید. اصلا اشکالی ندارد که شما تخصصی ندارید. همانطور که اشاره کردم با کمی تمرین و مطالعه می توانید اطلاعات تان را در آن موضوع بالا ببرید. پس فکر نکنید همه افراد به طور ذاتی متخصص بوده اند. شما هم می توانید متخصص شوید.

و نکته آخر این است که برای راه اندازی بعضی از کسب و کارهای خانگی نامبرده شده شاید نیاز به مقدار اندکی سرمایه است. خیلی از دوستان فکر می کنند به سرمایه زیادی نیاز دارند که اصلا اینطور نیست. خاصیت کسب و کارهای خانگی همین است که با کمترین هزینه هم میشه شروع شان کرد.

پس پیشنهاد می کنم از هر راهی که شده آن سرمایه اندک را تامین کنید و کار در منزل را همین امروز آغاز کنید. شاید این تنها راه شما در این وضعیت بی کاری باشد.

اگر به دنبال کار اینترنتی در منزل هستید نیازی نیست به سایت شیپور یا دیوار مراجعه کنید. پیشنهاد می کنم حتما کامنت های این مطلب را بخوانید چون افراد زیادی شماره تماس خود را برای استخدام افراد در منزل گذاشته اند که می توانید از آن ها جهت همکاری استفاده کنید.

تعرفه های طراحی سایت

میزبانی وب ابری ایران

میزبانی وب ابری اروپا

درج محتوای سایت

دانشنامه شهر الکترونیک کرمان

Share:
خدمات طراحی و میزبانی وب | طراحی فروشگاه اینترنتی | طراحی سایت شخصی | طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت خبری | طراحی سایت مشاغل و نیازمندی ها | طراحی سایت دایرکتوری | خدمات درج محتوای سایت

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها.