10 سایت برتر مقایسه، مشاوره و خرید بیمه آنلاین در سال 1400

همیار وب


خرید بیمه آنلاین هم یکی از جدیدترین خدماتی است که این روز ها در فضای مجازی دیده می شود و خیلی هم مورد استقبال مردم قرار گرفته است. با آسان شدن فرایند خرید از اینترنت کمتر کسی حاضر است وقت خود را برای خرید کالا یا خدمات مورد نظرش به صورت حضوری تلف کند.

همین باعث شده است همه چیز حتی خرید بیمه هم اینترنتی شود. همین حالا سایت های زیادی هستند که به شما در خرید آنلاین بیمه مورد نظرتان کمک می کنند. خرید بیمه خودرو، بیمه آتش سوزی، بیمه عمر، بیمه شخص ثالت، بیمه مسافرتی، بیمه تامین اجتماعی یا تکمیلی درمان و … فرقی نمی کند! این سایت ها مطمئن بوده و آسان ترین و بهترین راه را برای خرید بیمه مورد نظرتان پیش روی تان قرار می دهند.

یکی از مهمترین ویژگی های سایت های خرید آنلاین بیمه این است که امکان مقایسه دقیق بیمه ها را به شما می دهند و بلافاصله می توانید مقرون به صرفه ترین و بهترین بیمه ای که مناسب شما است را تهیه کنید. البته در ادامه مفصل در مورد مزایای سایت های خرید بیمه در این مقاله صحبت می کنم.

جالب است بدانید خرید بیمه آنلاین در اکثر کشورها در حال رشد و افزایش است و بسیاری از مردم تصمیم گرفته ‌اند تا در خرید انواع بیمه ‌های خود تجدید نظر کرده و خرید آنلاین بیمه از سایت های معتبر را جایگزین خرید حضوری از طریق مکان های شلوغ و دردسر ساز و وقت گیر کنند.

به همین خاطر من هم تصمیم گرفتم تا در این مقاله از سایت همیار وب بهترین سایت های خرید آنلاین بیمه را به شما معرفی کنم. سایت هایی که در این مقاله به شما معرفی می شوند جزء مطمئن ترین و معتبر ترین سایت های خرید آنلاین بیمه هستند و شما با توجه به مزیت های هر یک می توانید از آن ها برای خرید آنلاین بیمه خود استفاده کنید.

اگر به دنبال خرید بیمه به صورت اینترنتی هستید به شما پیشنهاد می کنم این مقاله را تا انتها بخوانید. اگر هم اطلاعات کافی در مورد این سایت ها ندارید و یا با مزایای خرید اینترنتی انواع بیمه آشنا نیستید پیشنهاد می کنم حتما این مقاله را بخوانید چون مطمئن باشید بعد از خواندن این مقاله راغب می شوید از این به بعد برای خرید بیمه خود اینترنتی اقدام کنید.

 

خرید آنلاین بیمه چه مزایایی دارد؟

قبل از هر چیز بهتر است به این بپردازیم که خرید بیمه از سایت های خرید آنلاین بیمه چه مزایایی برای ما دارد. مهمترین مزیتی که قبلا هم به آن اشاره کردم صرفه جویی در زمان و هزینه و بررسی دقیق انواع بیمه ها با شرکت های ارائه دهنده بیمه است. اما در این قسمت قصد دارم دلایل منطقی را عنوان کنم که نشان می دهد خرید بیمه به صورت آنلاین بهترین گزینه برای شماست.

 

1.آسان و سریع

مهمترین مزیت خرید بیمه به صورت آنلاین سریع و راحت بودنش است. مسلما همه ما وقت را گران بها می دانیم و دوست نداریم وقت مان برای خرید بیمه بیهوده تلف شود.

خرید آنلاین انواع بیمه به سادگی و راحتی قابل انجام است. چون در خرید بیمه آنلاین شما قادر هستید بیمه مورد نظرتان را پس از بررسی و مقایسه انتخاب کنید و همان لحظه از طریق درگاه پرداخت آنلاین سایت خرید خود را نهایی کنید.

خرید آنلاین بیمه به همین سادگی است. دیگر خبری از کاغذ بازی و معطل شدن در صف های طولانی نیست! دیگر خبری از اعصاب خوردی و ماندن در ترافیک نیست! کل پروسه خرید بیمه آنلاین شاید کمتر از یک ساعت هم زمان نبرد.

اما زمانی که بخواهید از روش های سنتی و قدیمی برای خرید بیمه مورد نظرتان استفاده کنید شاید چندین روز زمان ببرد. حداقل در مورد بیمه تامین اجتماعی همینطور است و غیر ممکن است یک روزه بتوانید کارهای بیمه خود را انجام دهید.

 

2.بررسی دقیق و انتخاب درست

مسلما خرید بیمه به صورت حضوری یا از طریق روش های سنتی این اجازه را به شما نمی دهد که انواع بیمه ها را با هم مقایسه کنید. البته شدنی است ولی کار بسیار سخت و زمان بری است.

اما یکی از بهترین مزیت هایی که سایت های خرید آنلاین بیمه دارند این است که به شما این امکان را می دهند تا تمام مشخصات و ویژگی های بیمه ها و شرکت های بیمه را با هم مقایسه کنید و از شرایط و ضوابط شرکت های بیمه مطلع شوید.

همینطور نیازی نیست که خودتان برای محاسبه حق بیمه تان اقدام کنید. در سایت های خرید بیمه تمامی حق بیمه ها از قبل محاسبه شده است و شما با توجه به بودجه و نیازتان، بهترین گزینه را می توانید برای خود انتخاب کنید.

همینطور سوابق شرکت های بیمه کننده و اعتبار آن ها را می توانید در سایت های خرید آنلاین بیمه مشاهده و بررسی کنید.

 

3.ارزان تر بودن

یکی از مزیت های خرید بیمه آنلاین این است که با حذف واسطه ها، حق کمیسیون ها و سایر عملیاتی که در پروسه بیمه گذار وجود داشت هزینه خرید انواع بیمه نامه ها به صورت آنلاین کاهش یافته است. همین موضوع باعث شده تا شرکت های بیمه گر هزینه کمتری را برای بیمه، بیمه گزاران در نظر بگیرند.

حتی در بسیاری از مواقع بعضی از شرکت های بیمه تخفیف هایی را هم برای بیمه گزاران در نظر می گیرند. هر از گاهی کدهای تخفیف خرید آنلاین بیمه را می توانید از سایت های ارائه دهنده کد تخفیف دریافت کنید.

 

4.افزایش کیفیت در خرید بیمه

در بسیاری از مواقع بروز معاملات نادرست در خرید بیمه رایج است. قبل از اینکه سایت های خرید آنلاین بیمه کارشان را شروع کنند دلالان زیادی به هدف فروش بیمه به بیمه گزاران خیلی از مواردی که در بیمه لحاظ می شد را به آن ها نمی گفتند. هدف اصلی آن ها فقط فروش بیمه و دریافت پورسانت شان بود همین و بس!

در این صورت در بسیاری از مواقع به ضرر بیمه گزار تمام می شد. اما با وجود سایت های خرید آنلاین بیمه دیگر به هیچ وجه این مشکلات هنگام خرید بیمه پیش نمی آید و هیچگاه خریداران بیمه ضرر نمی کنند.

چون همه چیز مشخص است و از هیچ چیزی چشم پوشی نمی شود. به دلیل اینکه پای دلال در میان نیست و بیمه گذار خودش مستقیما اطلاعات بیمه را در سایت مورد نظر خرید آنلاین بیمه ثبت می کند.

نکته بعدی در خرید آنلاین بیمه از سایت های معتبر بیمه این است که کلیه پوشش های بیمه ای کاملا اختیاری بوده و هیچ پوششی برای خرید به خریداران تحمیل نمی شود.

 

5.حذف کاغذ بازی

پروسه خرید آنلاین بیمه کاملا به صورت دیجیتالی می باشد و دیگر خبری از هیچگونه کاغذ بازی و معطلی نیست. از ابتدا تا انتهای پروسه خرید بیمه به صورت آنلاین فقط نیاز به ارسال مشخصات و ثبت بیمه مورد نظرتان دارید. بقیه مراحل به صورت اتوماتیک انجام می شود و شما فقط باید حق بیمه خود را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

 

6.یادآوری تمدید بیمه

یکی از مشکلاتی که در تمدید انواع بیمه وجود دارد یادآوری برای پرداخت به موقع و تمدید آن است که در روش های سنتی خبری از یادآور نیست! ممکن است بیمه گزار مجبور باشد ضرر دیر کرد بیمه اش را هم پرداخت کند.

اما اگر بیمه خود را از سایت های خرید آنلاین بیمه خریداری کنید قبل از اینکه موعد تمدید بیمه تان فرا برسد از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی می شود تا قبل از سر رسید آماده تمدید بیمه تان باشید.

 

7.پشتیبانی آنلاین

یکی از بهترین مزیت هایی که سایت های خرید آنلاین بیمه دارند پشتیبانی خوب شان است. اکثر افراد با خرید آنلاین آن هم خرید آنلاین بیمه آشنا نیستند و ممکن است هنگام خرید آنلاین بیمه با چالش هایی رو به رو شوند. اما اصلا جای نگرانی نیست!

چون سایت های خرید بیمه آنلاین، هم پشتیبانی آنلاین در سایت دارند و هم اینکه می توانید از طریق پشتیبانی تلفنی شان مشکلات خود را هنگام خرید با آن ها در میان بگذارید. البته برای مشاوره خرید بیمه هم می توانید روی کمک آن ها حساب باز کنید.

البته جدا از پشتیبانی آنلاین اکثر سایت های خرید آنلاین بیمه بخشی به نام بلاگ دارند که در این بخش آموزش ها و مقالات زیادی در مورد خرید انواع بیمه، مقایسه انوع بیمه نامه ها و راهنمای خرید بیمه وجود دارد.

 

آشنایی با انواع بیمه نامه ها

قبل از اینکه به سراغ معرفی بهترین سایت های خرید بیمه آنلاین برویم بهتر است با انواع بیمه هایی که توسط سایت های خرید آنلاین بیمه ارائه می شود آشنا شویم. البته بیمه های متفرقه زیاد هستند اما در این قسمت قصد دارم مهمترین های آن ها که اکثر مردم ازشان استفاده می کنند را عنوان کنم.

 

1.بیمه مسافرتی:

این نوع بیمه همانطور که از نامش مشخص است بیمه مسافران است که امروزه در صنعت گردشگری خیلی مهم شده است. حتی برای سفر به بعضی از کشور ها از جانب سفارت خانه ها اجباری شده است.

این نوع بیمه را سایت های خرید آنلاین بلیط هواپیما و قطار و اتوبوس نیز ارائه می دهند اما اگر می خواهید بیمه مسافرتی خود را با تخفیف ویژه خریداری کنید بهتر است از سایت های خرید بیمه اقدام کنید.

 

2.بیمه آتش سوزی:

بیمه آتش سوزی بیمه ای کامل برای ساختمان می باشد. علاوه بر حوادث مربوط به آتش سوزی موارد دیگری مثل بلایای طبیعی (سیل و زلزله) و حتی سرقت را هم تحت پوشش قرار می دهد.

 

3.بیمه بدنه:

بیمه بدنه بیمه ای برای خودرو است که بر خلاف بیمه شخص ثالث اجباری نخواهد بود. توسط بیمه بدنه شخص بیمه گذار با پرداخت هزینه ای به صورت سالانه به شرکت های بیمه گر می تواند در قبال خطرات احتمالی (تصادف) خودروی خود را بیمه کند.

البته علاوه بر این بیمه بدنه شامل سرقت از خودرو، خسارات ناشی از بلایای طبیعی مثل ساعقه و سیل، آتش گرفتن خودرو و همینطور سرقت و وقوع مشکلات احتمالی برای وسایل یدکی هم شامل می شود.

 

4.بیمه شخص ثالث:

همانطور که می دانید بیمه شخص ثالث برای دارندگان وسیله نقلیه اجباری است و در خرید آن همیشه قیمت مهمترین شاخصش بوده است. بیمه شخص ثالث که به بیمه مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه نیز معروف است پوشش دهنده مواردی از قبیل خسارات جانی و مالی و همینطور خساراتی است که به سرنشینان وسایل نقلیه وارد می شود.

 

5.بیمه عمر:

بیمه عمر یکی از مهمترین بیمه هایی است که هر فرد باید تهیه اش کند. بیمه عمر علاوه بر پوشش هایی در زمان حیات که مربوط به بیماری ها و عمل های جراحی می شود، خطراتی که وقوع به فوت می شود را نیز پوشش می دهد.

البته خرید این نوع بیمه از شرکت های مختلف شرایط خاصی دارد که پیشنهاد می شود در هنگاه خرید بیمه عمر حتما موارد تحت پوشش و قیمت آن ها با دیگر شرکت ها مقایسه و بررسی کنید.

 

6.بیمه حوادث:

به طور کلی بیمه حوادث شامل تمام حوادثی است که منجر به آسیب دیدگی، از کار افتادگی یا فوت شخص می شود را پوشش می دهد. حال ممکن است شخص با نقص عضو یا از کار افتادگی موقت یا دائم نیز مواجه شود که تمام هزینه های جانبی اعم از جراحی و مراقبت های پس از آن را شامل بیمه حوادث می شود.

 

7.بیمه حمل و نقل کالا

بیمه حمل و نقل کالا جزء بیمه اموال است و مربوط به خسارات وارد شده در صادرات، واردات و ترانزیت کالا می شود. این نوع بیمه به دلیل حساسیت بالا در صادرات و واردات کالا ضروری است و همه کسانی که در این حوزه فعالیت می کنند باید از این بیمه نامه برای جلوگیری از خسارات ناشی استفاده کنند. معمولا سامانه های خرید آنلاین بیمه خدمات بیمه نامه ای در زمینه بیمه حمل و نقل کالا نیز ارائه می دهند. 

 

8.بیمه مسئولیت

یکی دیگر از انواع بیمه نامه ها بیمه مسئولیت است که افراد در برابر موضوعات مختلف بیمه می شوند. بیمه مستولیت به  4 دسته کلی بیمه مسئولیت عمومی، بیمه مسئولیت حرفه ای، بیمه مسئولیت تولیدکنندگان کالا و بیمه مسئولیت کارفرما تقسیم می شود. البته به جز این 4 دسته کلی موضوعات دیگری هم شامل بیمه مسئولیت می شوند که به درد افراد کمتری در جامعه می خورند. مثل بیمه وام‌ های بانکی، بیمه‌ پول در صندوق، بیمه شتر مرغ، بیمه اسب و …

 

بهترین سایت های خرید آنلاین بیمه

در این قسمت قصد دارم بهترین سایت های مقایسه، مشاوره و خرید آنلاین بیمه را به شما معرفی کنم. سایت های زیادی به تازگی شروع به فعالیت در این زمینه کرده اند که در ادامه هر یک از آن ها را به همراه مزایایی که دارند به شما معرفی خواهم کرد.

سایت بیمه بازار به دلیل نارضایتی کاربران زیادی از لیست حذف شد.

 

بیمیتو

بیمیتو هم یکی از بهترین سایت های خرید و مقایسه آنلاین انواع بیمه است که از طریق وب سایت و اپلیکیشن بیمیتو می توانید تمامی اطلاعات مورد نیازتان در مورد انواع بیمه ها از جمله موارد تحت پوشش بیمه، قیمت و کیفیت خدمات ارائه شده توسط شرکت های بیمه را به صورت آنلاین و در کمترین زمان ممکن بررسی و مقایسه کنید.

بیمیتو هم مانند دیگر سایت های فروش آنلاین بیمه به صورت رسمی با تمام شرکت های بیمه گر که تحت نظر سازمان بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران هستند قرار داد همکاری دارد و مورد تایید بیمه مرکزی ایران می باشد.

بیمیتو یک سامانه هوشمند خرید و مدیریت آنلاین بیمه است که توسط آن به راحتی می توانید انوع بیمه های خود را مدیریت کنید و از سر رسید هریک باخبر شوید. همیشه هم می توانید به سادگی وارد حساب کاربری تان شوید و از اطلاعات بیمه های خود مطلع شوید.

توسط سایت بیمیتو می توانید برای خرید آنلاین بیمه های عمر، مسافرتی، بیمه بدنه و شخص ثالث، بیمه موتور سیکلت، بیمه آتش سوزی، بیمه زلزله، بیمه درمان و تامین اجتماعی و حتی بیمه مسئولیت برای پزشکان اقدام کنید.

یکی از بهترین ویژگی های بیمیتو مشاوره آنلاین و تخصصی برای خرید بیمه است. کارشناسان بیمیتو همواره در تلاش هستند تا به شما در خرید بیمه مرود نیازتان کمک کنند. هر گونه سوال یا مشکل احتمالی در هنگام خرید آنلاین بیمه هم داشته باشید به سرعت به آن رسیدگی می کنند.

در صورتی که در روزهای عادی بیمه خود را قبل از ساعت 21 شب خریداری کنید بیمه شما همان روز صادر می شود. همچنین در روزهای تعطیل تا ساعت 19 فرصت دارید تا برای خرید بیمه خود و دریافت آنی آن در همان روز اقدام کنید.

اگر می خواهید به راحتی و در هر کجایی که هستید با گوشی موبایل تان بیمه خریداری کنید فقط کافی است اپلیکیشن بیمیتو را روی گوشی تان نصب کنید و سپس به چندتا سوال ساده جواب بدهید. بعد از آن بیمه های ارائه شده توسط شرکت های بیمه را مشاهده می کنید. بعد از مقایسه می توانید بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید و خرید خود را نهایی کنید. بیمه تون به زودی درب منزل به شما تحویل داده می شود.

بیمیتو یکی از بهترین گزینه ها برای خرید اینترنتی انواع بیمه عمر، انواع بیمه خودرو و بیمه های مسئولیتی است.

 

بیمه دات کام

سایت بیمه دات کام

بیمه دات کام هم از دیگر سامانه های آنلاین خرید انواع بیمه و مقایسه و استعلام انواع بیمه نامه از شرکت های کارگذار بیمه است که فعالیت خود را به صورت رسمی از سال 96 آغاز کرده است. شرکت آریا پرداز رایکا با نام تجاری بیمه دات کام با به کارگیری مدیران و کارشناسان با تجربه در امر مشاوره و بازاریابی بیمه در تلاش است تا بهترین خدمات را به بیمه گزاران ارائه دهد.

از ویژگی های بیمه دات کام می توان به تضمین پایین ‌ترین قیمت انواع بیمه نامه ها، مشاوره تخصصی و رایگان در خصوص خرید بیمه، ارائه خدمات و تحویل بیمه نامه ها به تمامی نقاط کشور، پاسخگویی و پشتیبانی مناسب و سریع و ارائه اطلاعات دقیق، بی طرفانه و شفاف در مقایسه انواع بیمه نامه ها به مشتریان اشاره کرد.

بیمه دات کام این امکان را برای مشترکانش فراهم کرده تا به سادگی و با طی کردن چند مرحله ساده توسط مراجعه کنندگان از شرایط و کیفیت بیش از 10 شرکت بیمه گر معتبر که تحت پوشش بیمه مرکزی ایران هستند مطلع شوند و بعد از بررسی و مقایسه قیمت ها و شرایط، بیمه مورد نظر خود را خریداری کنند و خیلی سریع تحویل بگیرند.

در بیمه دات کام انواع راهنمای بیمه نامه ها اعم از راهنمای بیمه شخص ثالث، راهنمای بیمه مسافرتی، راهنمای بیمه آتش سوزی، راهنمای بیمه زلزله و راهنمای بیمه تجهیزات موجود می باشد.

بیمه دات کام خدمات آنلاین خرید بیمه شخص ثالث خودرو، خرید بیمه شخص ثالث موتور سیکلت، خرید بیمه مسافرتی، خرید بیمه آتش سوزی و خرید بیمه زلزله را از شرکت های مطمئن و طرف قرار داد (بیمه ملت، بیمه سینا، بیمه پاسارگاد، بیمه رازی، بیمه دی، بیمه ایران، بیمه سامان، بیمه آسیا، بیمه نوین و بیمه کارآفرین) ارائه می کند.

از دیگر مزیت های سایت بیمه دات کام پشتیبانی و مشاوره آنلاین در خصوص راهنمای خرید انواع بیمه نامه ها می باشد. اگر اطلاعاتی در مورد خرید بیمه مورد نظرتان ندارید کارشناسان بیمه دات کام به سرعت پاسخگوی شما خواهند بود. فقط کافی است با آن ها تماس بگیرید.

اگر به دنبال خرید آنلاین بیمه با قیمت های مناسب هستید سایت بیمه دات کام انتخاب خوبی برای شما خواهد بود. چرا که تخفیف های روزانه بیمه دات کام باعث میشه هزینه کمتری برای خرید بیمه پرداخت کنید.

 

ازکی

سایت ازکی

یکی از سایت های دیگر برای مقایسه، بررسی قیمت و خرید آنلاین بیمه سایت ازکی است. همانطور که از اسم این سایت مشخص است سایتی با هدف بررسی و مقایسه خدمات شرکت ها است که فعلا فعالیت اصلی اش روی بررسی و مقایسه قیمت شرکت های بیمه است.

همانطور که خودشان اعلام کرده اند سایت ازکی با هدف بررسی و مقایسه و استعلام قیمت راه اندازی شده است که فعلا برای خرید آنلاین بیمه از شرکت های معتبر بیمه گر مورد استفاده قرار می گیرد. اما به زودی قصد دارند روی دیگر کالا و خدمات هم تمرکز کنند. به همین دلیل است که نام سایت را به گونه ای انتخاب کرده اند که در آینده قابل ارتقاء باشد.

سایت ازکی اطلاعات کاملی در مورد قیمت، سطح کیفیت، میزان پوشش بیمه و همچنین سرعت عمل شرکت های مختلف بیمه در اختیار مراجعه کنندگان قرار می دهد تا هر شخصی به راحتی بتواند بهترین انتخاب خود را انجام دهد.

سایت ازکی ارائه دهنده انواع بیمه نامه اعم از بیمه شخص ثالث، بیمه مسافرتی، بیمه بدنه، بیمه تکمیلی، بیمه عمر، بیمه آتش سوزی و حوادث طبیعی از بهترین و معتبرترین شرکت های بیمه جمهوری اسلامی ایران است.

از طریق سایت ازکی به راحتی می توانید مقایسه، بررسی قیمت، بررسی موارد تحت پوشش بیمه و هر اطلاعاتی که مد نظرتان باشد را انجام دهید و بلافاصله بیمه خود را به صورت اینترنتی خریداری کنید.

اگر موارد نامفهومی در خرید بیمه در ذهن تان وجود دارد پیشنهاد می کنم به صفحه سوالات متداول این سایت حتما سری بزنید. چون در این قسمت به تمام سوالات احتمالی مشترکان پاسخ داده شده است. هرچند که سایت ازکی هم محتوای کاملی در مورد خرید انواع بیمه نامه در وبلاگش ارائه داده است.

از خدمات ویژه ازکی می توان به ارائه مشاوره تخصصی، کاملا بی طرفانه و رایگان توسط کارشناسان بیمه ای ازکی اشاره کرد. کارشناسان ازکی بی صبرانه منتظرند تا پاسخگوی مشکلات و سوالات احتمالی شما باشند. همینطور امکان پرداخت حق بیمه به سه روش پرداخت آنلاین، پرداخت به صورت کارت به کارت و پرداخت در محل هم از دیگر ویژگی های سایت ازکی است.

این را هم بدانید ارسال بیمه نامه شما در تهران و سایر مراکز استان ها بصورت کاملا رایگان و فوری می باشد.

 

بیمه ماهان

سایت بیمه ماهان

بیمه ماهان نیز یکی از دیگر سایت های مطمئن زیر نظر سازمان بیمه کل کشور است که در زمینه مقایسه، بررسی و خرید آنلاین بیمه خدمات ویژه ای را ارائه می کند. بیمه ماهان فعالیت خود را از سال 96 آغاز کرده است و تاکنون توانسته با برطرف کردن نیاز مشتریان خود جزء 10 سایت برتر خرید بیمه آنلاین در کشور قرار گیرد.

بیمه ماهان با شعار جالب خرید آنلاین بیمه در 5 دقیقه فعالیت خود را آغاز کرده است. از رابط کاربری ساده و قابل دسترس در سایت می توان متوجه این شد که ماهانی ها به شعارشان توجه خاصی کرده اند. چون بدون قرار دادن حواس پرتی ها در دید کاربر فقط مقایسه و خرید آنلاین بیمه نامه ها را برای کاربران فراهم کرده اند.

بیمه ماهان با هدف ارائه بهترین خدمات و به صرفه ترین بیمه نامه ها بدون در نظر گرفتن مسائل حاشیه ای به شما کمک می کند تا خدمات بیمه ای متناسب با نیازتان را پیدا کنید. همینطور با ارائه پشتیبانی به موقع و مشاوره رایگان در هنگام خرید انواع بیمه ها به مشتریان خود کمک می کند تا انتخاب خود را به درستی انجام دهند.

فروشگاه آنلاین بیمه ماهان بیمه نامه های مختلفی را ارائه می دهد و شاید یکی از جذاب ترین موارد در این سایت همین باشد که در شاخه های مختلف بیمه نامه هایی را ارائه می کند.

از بیمه نامه هایی که فروشگاه آنلاین بیمه ماهان ارائه می کند می توان به بیمه مسافرتی، بیمه حوادث، بیمه آتش سوزی، بیمه عمر، بیمه درمان تکمیلی، بیمه بدنه خودرو، بیمه شخص ثالث، بیمه مسئولیت های پزشکی اشاره کرد.

همچنین انواع بیمه مهندسی از جمله بیمه های مهندسی پیمانکاران، بیمه های مهندسی سازه ها و بیمه های مهندسی کالا، ماشین آلات و تجهیزات و انواع بیمه مسئولیت مثل بیمه مسئولیت عمومی، بیمه عملیات، بیمه مسئولیت شکارچیان و محیط ‌بانان، بیمه مسئولیت جامع شهرداری، بیمه تمام خطر پیمانکاران، بیمه مسئولیت آتش سوزی در محل، بیمه مسئولیت تابلوهای تبلیغاتی، بیمه مسئولیت حیوانات خانگی، بیمه مسئولیت کامپیوتر های شخصی و شرکتی، بیمه مسئولیت مجموعه های ورزشی، بیمه مسئولیت مدیران اردوها، بیمه مسئولیت مدیران مراکز آموزشی و انواع بیمه های دیگر در سایت بیمه ماهان قابل خرید به صورت آنلاین می باشد.

فروشگاه آنلاین بیمه ماهان نیز با شرکت های معتبر بیمه ایران قرار داد همکاری دارد و شما با خیالی آسوده می توانید انواع بیمه نامه های مورد نیازتان را به صورت آنلاین از بیمه ماهان سفارش دهید و خیلی سریع درب منزل تان تحویل بگیرید.

 

بیتمه

سایت بیتمه

سامانه آنلاین خرید بیمه بیتمه یکی دیگر از سایت های برتر در زمینه خرید آنلاین بیمه می باشد. بیتمه علاوه بر ارائه خدمات خرید بیمه عمر، خرید بیمه بدنه، خرید بیمه شخص ثالث، خرید بیمه آتش سوزی و … بیمه حیوانات هم ارائه می کند. علاوه بر این به زودی قصد دارد بیمه انواع لوازم الکترونیکی گران قیمت را هم به خدمات خود اضافه کند.

ارسال رایگان انواع بیمه نامه، ارسال در کوتاهترین زمان ممکن، ضمانت پرداخت خسارت بیمه نامه برای اولین بار در ایران، صدور بیمه نامه در ۲۴ ساعت شبانه روز از ویژگی های منحصر به فرد سامانه خرید آنلاین بیمه بیتمه می باشد.

شما در بیتمه با مقایسه شرکت های بیمه، محاسبه نرخ انواع بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه و بیمه آتش ‌سوزی می توانید به صورت آنلاین بیمه مورد نیازتان را خریداری و در اسرع وقت آن را دریافت کنید.

در بیتمه کلیه استعلام ‌ها مطابق با آخرین تغییرات از شرکت ‌های بیمه (بیمه ایران، بیمه آسیا، بیمه البرز، بیمه دانا، بیمه پارسیان، بیمه پاسارگاد) بوده و تمامی مراحل استعلام بیمه، صدور و تمدید بیمه ‌نامه ‌های شخص ثالث، خودرو و بدنه و آتش سوزی تحت نظارت بیمه مرکزی ایران انجام می گیرد.

در بیتمه راهنمای کامل خرید انواع بیمه نامه اعم از راهنمای خرید بیمه عمر، راهنمای خرید بیمه شخص ثالث و حتی راهنمای خرید بیمه حیوانات  نیز موجود می باشد که پیشنهاد می شود قبل از اقدام برای خرید بیمه حتما از این راهنما ها استفاده کنید.

 

بیمه تایم

سایت بیمه تایم

بیمه تایم هم یکی از بهترین سامانه های مقایسه، مشاوره، مدیریت و خرید آنلاین بیمه در ایران است. بیمه تایم با بهره مندی از متخصصان و مشاورانی که سال ها در کارگزاری رسمی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی تجربه دارند توانسته رضایت مندی مشتریان زیادی را به خود جلب کند.

شما در سایت بیمه تایم می توانید تمامی بیمه نامه های خود را مدیریت کنید و از زمان اتمام آن ها، اقساط حق بیمه و تاریخ سررسید بیمه نامه های خود با خبر شوید.

بیمه تایم هم همانند دیگر سایت هایی که تا اینجا به شما معرفی کردم دارای کارشناسان مجرب و متخصص جهت پاسخگویی و مشاوره دادن برای خرید انواع بیمه نامه ها به شماست. پشتیبانی خوب بیمه تایم به شما کمک می کند تا سریع تر انتخاب درست خود را انجام دهید.

بیمه تایم با تمامی شرکت های بیمه دولتی مانند بیمه ایران و شرکت های بیمه خصوصی مانند بیمه البرز، بیمه دانا، بیمه آسیا، بیمه پاسارگاد، بیمه کارآفرین، بیمه سامان، بیمه پارسیان، بیمه رازی، بیمه ما، بیمه ملت، بیمه معلم و همینطور بیمه دی قرار داد همکاری دارد و شما با چند کلیک ساده می توانید بهترین بیمه نامه را با قیمت های مقرون به صرفه از بیمه تایم خریداری کنید.

با بیمه تایم به سرعت می توانید انواع بیمه نامه ها عبارت اندز : انواع بیمه خودرو، انواع بیمه اشخاص، بیمه اموال، بیمه مسئولیت و انواع بیمه درمانی را جست و جو کنید و سپس با مقایسه بین شرکت های مختلف بیمه بهترین گزینه را با توجه به کیفیت و قیمت آن برای خود تهیه کنید.

وب سایت بیمه تایم یکی از بهترین گزینه ها برای خرید اینترنتی بیمه شخص ثالث ایران و خرید بیمه بدنه می باشد.

 

بیمیلاین

سایت بیمیلاین

بیمیلاین هم یک سامانه خرید آنلاین بیمه و استعلام قیمت بیمه شخص‌ ثالث، بیمه بدنه، بیمه آتش‌ سوزی و بیمه درمانی می باشد که فعالیت خود را از ابتدای سال 97 آغاز کرده است. بیمیلاین هم مانند دیگر وب سایت های فعال در حوزه خرید آنلاین بیمه دارای مجوز رسمی فعالیت از سازمان مرکزی بیمه کل کشور می باشد.

سایت بیمیلاین قابلیت جست و جو، مقایسه و خرید آنلاین بیمه های شخص ثالث، بیمه درمان انفرادی، بیمه آتش سوزی، بیمه بدنه، بیمه مسئولیت، بیمه پزشکی، بیمه زلزله، بیمه مسافرتی از شرکت های معتبر بیمه گر ایران را دارد. همینطور سایت بیمیلاین قسمتی با عنوان “ارزیابی خسارت” دارد که از این طریق می توان خسارت های وارده را نیز محاسبه کنید.

یکی از مزیت های ویژه بیمیلاین پشتیبانی 24 ساعته اش است. در هر ساعت از شبانه روز می توانید با پشتیبانی این سایت تماس بگیرید و سوالات و یا مشکلاتی که دارید را با آن ها در میان بگذارید. پشتیبانان این سایت هم از افراد مجرب در امر بیمه تشکیل شده اند که به سرعت پاسخگوی شما هستند.

 

بیمه کلیک

بیمه کلیک

یکی دیگر از سایت های خرید آنلاین بیمه سایت بیمه کلیک از که فعالیت خود را به تازگی شروع کرده است. این سایت هم در زمینه خدمات مشاوره آنلاین بیمه و خرید بیمه به صورت آنلاین فعالیت می کند. بیمه کلیک هم تحت نظارت کارگزاری رسمی بیمه فعالیت رو را شروع کرده است و در طی سالهای فعالیت بیمه ای خود در صنعت بیمه کشور به مرکز ارائه خدمات بیمه ای، قابل اعتماد در نزد مردم، سازمان ها، وزارت خانه ها، شرکت های مختلف تبدیل شده است.

بیمه کلیک هم مانند سایت هایی که تا الان به شما معرفی کردیم در زمینه انواع بیمه نامه های بیمه عمر، بیمه اتومبیل، بیمه آتش سوزی، بیمه باربری، بیمه مسئولیت پزشکان، بیمه مسافرتی، بیمه درمان تکمیلی، بیمه مهندسی، بیمه حوادث مشاوره بیمه ای فعالیت می کند. شما نیز می توانید برای مشاوره در انتخاب بهترین بیمه از سایت بیمه کلیک استفاده کنید.

برخی از مشتریان بیمه کلیک عبارت اندز : راه و مسکن، شرکت مهریزان، وزارت کار، سازمان مالیات، سازمان راهداری، شرکت هانی، مسافربری رجا، وزارت صنعت و معدن، وزارت بازرگانی، شرکت مادر، قوه قضائیه، جهاد کشاورزی، مبارزه با مواد مخدر، کاسپین و … هستند که نشان از اعتماد زیاد شرکت های خصوصی و دولتی زیادی به بیمه کلیک است.

توسط سایت بیمه کلیک با خیالی آسوده می توانید به صورت اینترنتی بیمه نامه مورد نظر خود را از شرکت موردنظرتان خریداری کنید. همچنین در بلاگ سایت بیمه کلیک می توانید مطالب جدیدی در مورد انواع بیمه نامه ها و مشاوره های بیمه ای را مطالعه کنید.

 

بیمه شو

بیمه شو

بیمه شو یک سیستم مشاوره برای سوالات و خرید آنلاین انواع بیمه نامه ها است که از تیرماه سال 1397 شروع به کار کرد. بیمه شو فرصت قیمت گذاری و خرید بیمه نامه های شخص ثالث، بیمه بدنه، آتش سوزی، مسئولیت و موارد دیگر را در در اسرع وقت در اختیار مشتریان قرار می دهد. از نکات قابل توجه در سایت بیمه شو وجود بیمه نامه کودکان است. از طریق سایت بیمه شو می توانید کودکان خود را هم بیمه کنید.

جناب آقای امیر محمود راکبی در همین عرصه به عنوان رئیس هیات مدیره و مدیر این سازمان گام بسیار بزرگی در جهت پیشرفت و ارتقا این مجموعه گذاشته اند. اکنون ایشان به عنوان کارآفرین نمونه وبرتر در دنیا شناخته می شوند از جمله اقدامات ایشان در این موضوع می توان به: کارآفرین و کارشناس شبکه سازی فروش، مدرس کلاس های فروش بر اساس روانشناسی، مشاور اقتصادی صدا و سیما، مدرس تکنیک های فروش در شرکت های بیمه ای، موسس مدرسه کارآفرینی، موسس شرکت بازاریابی آریا تجارت و کارشناس اقتصادی روزنامه ها خبر گزاری های مطرح نام برد. در این راستا مولف کتاب های صفر تا صد فروش و کتاب ذهن کارآفرین هستند.

 

پیشنهاد می کنم مقالات زیر را هم بخوانید: 

۲۰ سرویس برتر کوتاه کننده لینک در سال ۱۴۰۰

۱۰ سایت برتر آپلود فایل رایگان ایرانی در سال ۱۴۰۰

 

جمع بندی و حرف آخر

در این مقاله سعی کردم بهترین سایت های خرید آنلاین بیمه را به شما معرفی کنم. توسط این سایت ها علاوه بر اینکه در وقت و هزینه تان صرفه جویی می شود می توانید با مقایسه و بررسی انواع بیمه نامه از شرکت های مختلف بیمه گر بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

تمام وب سایت های معرفی شده دارای مجوز رسمی از سازمان مرکزی بیمه ایران هستند و از هر لحاظ مطمئن هستند. اکثرا آن ها هم خدمات مشابهی را ارائه می کنند. با توجه به بررسی های خود می توانید بهترین را از نظر خودتان انتخاب کنید. به نظر من اولین سایت معرفی شده یعنی بیمه بازار از هر جهت می تواند پاسخگوی شما باشد. هر چند که تمام سایت های معرفی شده قابل قبول هستند.

امیدوارم از این مقاله هم استفاده کافی را برده باشید. از شما می خوام اگر تجربه ای در خصوص خرید اینترنتی بیمه از سایت های معرفی شده دارید حتما در قسمت نظرات همین بخش عنوان کنید. اگر سایت خرید و مقایسه آنلاین بیمه ای هم سراغ دارید که خدمات خوبی ارائه می کند و اسمش در این لیست خالی است به ما معرفی کنید.

تعرفه های طراحی سایت

میزبانی وب ابری ایران

میزبانی وب ابری اروپا

درج محتوای سایت

دانشنامه شهر الکترونیک کرمان

Share:
خدمات طراحی و میزبانی وب | طراحی فروشگاه اینترنتی | طراحی سایت شخصی | طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت خبری | طراحی سایت مشاغل و نیازمندی ها | طراحی سایت دایرکتوری | خدمات درج محتوای سایت

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها.