شرکت طراحی سایت وب وان


طراحی سایت یکی از قدم های اولیه و مهم در راه اندازی کسب و کار اینترنتی است. انتخاب یک شرکت طراحی سایت خوب، برای هر کسی مشکل بوده و جزء یکی از دغدغه های افرادی است که قصد دارند سایت برای خود راه اندازی کنند. با وجود این همه شرکت و سایت که در زمینه خدمات طراحی سایت فعالیت می کنند شاید انتخاب یکی از آن ها کار آسانی نباشد.

طراحی یک سایت همه چیز تمام و قابل قبول هم مثل قدیم ها یک کار ساده و پیش پا افتاده نیست! درست است که به لطف سایت سازهای رایگان مثل وردپرس هر کسی که اراده کند می تواند برای خود یک وب سایت طراحی کند ولی طراحی یک سایت خصوصا برای شرکت ها و کسب و کارهای بزرگ به این سادگی ها هم نیست! چون امروزه رابط کاربری و تجربه کاربری یکی از مهمترین عوامل در جذب مخاطب است که طراحی آن کار ساده ای نیست و بسیار تخصصی است.

به همین دلیل انتخاب یک شرکت طراحی سایت مطمئن که تمام نیازهای شما را برای راه اندازی یک سایت مناسب برطرف کند کار ساده ای نیست. باید دقت بیشتری در انتخاب خود کنید. اینکه شرکت طراحی سایتی قدیمی است یا بر عکس جدید است ولی در رتبه های اول نتایج جست و جوی گوگل دیده می شود اصلا فاکتور مهمی در بهترین بودن آن نیست. فاکتورهای مهم تری در بهترین بودن ملاک است که در ادامه بیشتر در مورد آن ها صحبت می کنیم.

در این مقاله قصد داریم به شما کمک کنیم تا بهترین انتخاب خود را در بین این همه شرکت طراحی سایت انجام دهید. این مقاله به درد افرادی می خورد که قصد دارند بهترین شرکت طراحی سایت ایرانی را برای انجام طراحی سایت خود انتخاب کنند. در این مقاله علاوه بر عنوان کردن معیار های یک شرکت طراحی سایت مطمئن و قابل قبول، قرار است 10 شرکت برتر طراحی سایت در سال 1400 را هم به شما معرفی کنیم.

شما هم با توجه به روزمه کاری و خدماتی که این شرکت ها ارائه می دهند می توانید بررسی های خود را انجام دهید و بهترین شرکت طراحی سایت را برای کار خود انتخاب کنید.

 

هدف تان از طراحی سایت چیست؟

هدف تان از طراحی سایت چی هست؟ وب سایتی که قصد راه اندازی اش را دارید چه امکاناتی باید داشته باشد؟

به این دو سوال به دقت فکر کنید و پاسخ دهید. قبل از هر چیز باید هدف اصلی خود را از راه اندازی وب سایت تان مشخص کنید. آیا وب سایتی می خواهید که فقط خدمات تان را معرفی کنید یا اینکه فروش آنلاین هم دارید؟

آیا وب سایت شما نیاز به فروشگاه اینترنتی نیز دارد؟ آیا نیاز به پنل اس ام اس تبلیغاتی هم دارید؟ طراحی رابط و تجربه کاربری در سایت تان چگونه باید باشد؟ آیا نیاز به وب سایتی با طراحی خلاقانه دارید و میخواهید از رقبای خود متمایز باشید؟

تا زمانی که ندانید وب سایت شما چه امکاناتی با چه ظاهری باید داشته باشد نمی توانید یک شرکت طراحی سایت خوب را برای خود انتخاب کنید. باید بتوانید آن شرکت طراحی سایتی که قرار است وب سایت شما را طراحی کند متقاعد کنید. اینکه با نشان دادن یک وب سایت به عنوان نمونه کار از آن ها بخواهید وب سایتی مثل آن برای شما طراحی کنند دیگر قدیمی شده است و کار غیر حرفه ای است.

باید خودتان دقیقا مشخص کنید که وب سایت تان چه امکاناتی دارد که با توجه به آن و بودجه ای که دارید یک شرکت را برای طراحی سایت خود انتخاب کنید. اگر به خوبی این کار را انجام ندهید مطمئن باشید هزینه های اضافی زیادی باید بپردازید و آخر کار هم راضی نخواهید بود. یادتان باشد که بهترین وجود ندارد! این شما هستید که باید بهترین شرکت طراحی سایت را انتخاب کنید.

 

یک شرکت طراحی سایت خوب چه ویژگی هایی دارد؟

همانطور که می دانید شرکت های طراحی سایت زیاد هستند و به خاطر حاشیه سودی که در این حوزه وجود دارد روز به روز زیاد می شوند.

همه آن ها هم از نظر خودشان بهترین و اولین هستند. نمونه کارهایی هم که دارند اکثرا طراحی سایت برای شرکت ها و برند های بزرگ است. اینکه برای انتخاب خود به شعار آن ها یا تعداد مشتریانی که دارند توجه کنید چندان کار درستی نیست! معیارهایی برای بهترین شرکت طراحی سایت وجود دارد که تک تک آن ها را در ادامه با هم بررسی می کنیم.

 

به نتایج جست و جوی گوگل در کلمه “طراحی سایت” اعتماد نکنید!

معمولا هر کسی که به دنبال سایت یا شرکت طراحی سایت می گردد اولین کاری که انجام می دهد گوگل را باز می کند و کلمه “طراحی سایت” را جست و جو می کند. یعنی معیار خیلی از دوستان سایت هایی است که در صفحه اول گوگل در این عبارت هستند است.

در صورتی که همیشه نمی توان به نتایج جست و جو اعتماد کرد. دلیلش هم این است که چون در این حوزه کاری رقابت بسیار شدید است و کلیک های ارزشمندی در انتظار سایت های صفحه اول است بسیاری از سایت ها با “سئوی کثیف” در نتایج جست و جو قرار دارند و نمی توان متوجه این شد که کدام یک بهترین هستند.

همین حالا بسیاری از شرکت های طراحی سایت قدیمی و کار درست با نمونه کارهای عالی وجود دارند که حتی تا صفحه سوم گوگل هم نیستند! گوگل سایت هایی را نشان می دهد که بیشتر در مورد طراحی سایت تولید محتوا کرده اند نه سایت هایی که واقعا در این حوزه بهترین هستند! پس استفاده از این روش برای پیدا کردن بهترین شرکت طراحی سایت اصلا توصیه نمی شود.

 

کیفیت وب سایت شرکت طراحی سایت را بسنجید

اولین معیار برای اینکه یک شرکتی می تواند بهترین شرکت طراحی سایت باشد این است که طراحی وب سایت خودشان حرفه ای و منحصر به فرد انجام شده باشد. می توان گفت اولین نمونه کاری که از یک شرکت طراحی سایت مشاهده می کنید همان وب سایت خودشان است.

بسیاری از شرکت های طراحی سایت وجود دارند که وب سایت خودشان طراحی خاصی ندارد! درست مثل بقیه سایت ها است. این در صورتی است که شرکت های طراحی سایت اگر واقعا این کاره و حرفه ای هستند باید تمام توان خود را ابتدا روی طراحی سایت خودشان بگذارند.

وگرنه مطمئن باشید برای سفارشی که شما می خواهید به آن ها بدهید هم زیاد وقت نمی گذارند و خروجی کار به هیچ وجه خوب نخواهد بود.

 

به نمونه کارها توجه ویژه ای کنید

یک شرکت طراحی سایت موفق مسلما باید نمونه کارهای خوبی داشته باشد. اگر در زمینه های مختلف نمونه کار نداشته باشد شاید نتوانید با آن شرکت به توافق برسید. مثلا اگر شما می خواهید یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید و نمونه کار موفقی در این زمینه نداشته باشند اعتماد به آن ها کمی سخت می شود.

پس بهتر است نمونه کارها را کامل بررسی کنید تا بتوانید توانایی های شرکت طراحی سایت مورد نظرتان را به درستی بسنجید.

 

با مشتریان آن ها تماس بگیرید

یکی از کارهایی که برای شناخت از بهترین شرکت طراحی سایت باید انجام دهید این است که با مشتریان فعلی آن ها تماس بگیرید. متاسفانه خیلی از شرکت های طراحی سایت در قسمت مشتریان خود لوگوی برندهای معروف و بزرگ را به عنوان مشتریان شان قرار داده اند که صحت ندارد! بهتر است برای اطمینان بیشتر حتما با مشتریان آن ها تماس بگیرید تا مطمئن شوید.

زمانی که با مشتریان آن ها تماس می گیرید حتما در مورد پشتیبانی و رضایت آن ها به طور کلی از آن شرکت طراحی سایت را جویا شوید. این کار یکی از ساده ترین کارهایی است که می توانید برای اطمینان از کیفیت کار یک شرکت طراحی سایت انجام دهید.

 

توانایی های شرکت طراحی سایت مورد نظر را بررسی کنید

یکی دیگر از موضوعات مهمی که در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت باید مد نظرتان باشد توانایی آن ها در طراحی سایت است. آیا می توانند وب سایتی کاملا اختصاصی با طراحی خلاقانه برای شما طراحی کنند؟ آیا هر وقت نیاز بود می توانند به سلیقه شما قسمت هایی از وب سایت را شخصی سازی کنند؟ آیا در آینده امکانات بیشتری در اختیار شما قرار می دهند یا خیر؟

به عنوان مثال شما یک وب سایت فروشگاهی دارید که در حد فروش چند محصول به صورت جزئی کار می کند اما نمی دانید در آینده قرار است مشتریان بیشتری داشته باشید و امکانات آن را افزایش دهید. شاید نیاز به پنل اس ام اس هم برای ارتباط با مشتریان تان داشته باشید. آیا شرکت طراحی سایتی که انتخاب کرده اید توانایی راه اندازی پنل اس ام هم برای شما دارد؟

این موارد را بررسی کنید ببینید آیا تیم طراحی سایت و برنامه نویسی آن ها توانایی های لازم برای همکاری های بیشتر در آینده را دارند. بهتر است قبل از شروع همکاری یکی دو نمونه از امکاناتی که در آینده می خواهید به سایت تان اضافه کنید را به آن ها بگویید تا مطمئن شوید که از پس این کار بر می آیند.

بعضی از شرکت های طراحی سایت از سایت ساز آماده خود برای طراحی همه سایت های مشتریان شان استفاده می کنند. به همین دلیل ممکن است توانایی توسعه آن را نداشته باشند یا مجبور باشند هزینه زیادی برای توسعه آن پرداخت کنند. به همین دلیل ممکن است نیازهای شما را هم در آینده نتوانند برطرف کنند.

 

هزینه های طراحی سایت را بررسی کنید

قیمت بالای بعضی از شرکت های طراحی سایت نشان دهنده حرفه ای بودن آن ها نیست! از طرفی گول قیمت های پایین بعضی از شرکت های طراحی سایت را نخورید! اکثر شرکت ها یا بهتر است بگویم سایت های طراحی سایت فقط به دنبال جذب مشتری هستند به همین دلیل قیمت طراحی سایت شان پایین است.

شما با توجه به امکاناتی که مد نظرتان است باید هزینه کنید و آن شرکت طراحی سایت از شما پول بگیرد. برای اینکه از قیمت های طراحی سایت با خبر شوید بهتر است قیمت چند شرکت طراحی سایت سطح بالا را با هم بررسی کنید.

در این صورت می توانید مطمئن شوید قیمت فعلی شرکت طراحی سایتی که انتخاب کرده اید معقولانه است یا خیر!

 

پشتیبانی شرکت طراحی سایت از همه چیز مهمتر است

یکی از مهمترین ویژگی های یک شرکت طراحی سایت خوب و مطمئن ارائه پشتیبانی به موقع است. برای اطلاع از این موضوع بهتر است از مشتریان قبلی شرکت مورد نظر بپرسید. قبلا هم اشاره کردم سعی کنید با آن ها تماس بگیرید و ببینید آیا از همکاری با شرکت طراحی سایت مورد نظر راضی هستند یا خیر؟

مثلا از آن ها بپرسید زمانی که برای سایت شان مشکلی پیش می آمد چقدر طول می کشید تا مشکل را بر طرف کنند. یا اگر می خواستید قابلیت جدیدی به سایت اضافه کنید چقدر زمان می برد؟ یا نحوه برخورد کارمندان با شما چگونه بوده است؟

علاوه بر امکانات و قابلیت هایی که یک شرکت طراحی سایت دارد پشتیبانی آن ها نیز بسیار مهم است. اگر از پشتیبانی شرکت مورد نظر مطمئن شوید با خیال راحت می توانید برای همکاری با آن ها تصمیم بگیرید.

 

معرفی 10 شرکت برتر طراحی سایت در سال 1400

در این قسمت قصد داریم شرکت های طراحی سایتی که از لحاظ اعتبار، تعداد مشتری و جوایزی که از جشنواره های مختلف دریافت کرده اند را معرفی کنیم. پس از بین این همه شرکت طراحی سایت قدیمی و جدید فقط 10 تا کاندید شده اند که در پست معرفی شوند.

 

وب وان

یکی از سایت های قدیمی که در زمینه خدمات طراحی سایت و سئو فعالیت می کند و خیلی وقت هم است که در صفحه اول گوگل می بینیم وب وان است. وب وان فعالیت خود را از سال 87 آغاز کرده است.

قیمت طراحی سایت در وب وان از 990 هزار تومان شروع می شود. البته این پلن فقط برای تحویل فوری سایت آماده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت ها و هزینه های جانبی ماژول های طراحی سایت وب وان می توانید به صفحه برآورد هزینه ها مراجعه کنید.

وب وان علاوه بر طراحی سایت های وردپرسی در طراحی سایت های کاملا اختصاصی و شخصی سازی شده می تواند به شما کمک کند. همینطور علاوه بر طراحی سایت، در زمینه خدمات سئو و طراحی اپلیکیشن هم فعالیت دارد.

وجود مشتریان نام آشنای طرف قرارداد با شرکت WebOne نشان دهنده اعتبار و تجربه بالای این شرکت در زمینه خدمات طراحی سایت است.

 

مزایای شرکت طراحی سایت وب وان:

 • طراحی سایت داینامیک
 • طراحی سایت استاتیک
 • طراحی سایت متریال دیزاین
 • طراحی سایت آماده
 • افزایش رتبه سایت در گوگل
 • انتقال سایت قدیم به جدید
 • طراحی اپلیکیشن موبایلی
 • طراحی گرافیک سایت

 

وبسیما

وبسیما

وبسیما یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در ایران است که فعالیت خود را از سال 90 آغاز کرده و در این مدت با بهره گیری از متخصصین خلاق و توانمند توانسته به عنوان یکی از بهترین ها در حوزه کاری خود فعالیت کند.

بر خلاف دیگر وب سایت های طراحی سایت، شکل ظاهری وب سایت شرکت وبسیما نشان دهنده خلاقیت و نوآوری است و کاملا متمایز از رقبای خود است. وبسیما ابتدا با هدف توسعه تبلیغات و بازاریابی پا به این عرصه گذاشت و هم اکنون موفق شده فعالیت خود را در حوزه طراحی سایت و همینطور آموزش بازاریابی دیجیتال نیز گسترش دهد.

انتشار چندین مقاله تخصصی آموزشی، انتشار 5 کتاب پر مخاطب در حوزه سئو و طراحی سایت و برگذاری کارگاه های آموزشی از دستاوردهای اخیر شرکت وبسیما بوده است.

وبسیما تا به حال توانسته چندین بار کاندید دریافت جایزه برترین شرکت طراحی سایت در جشنواره وب و موبایل شود و سرانجام در سال 95 به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت انتخاب شد.

نکته جالت توجه کاندید شدن و دریافت جوایز برخی از مشتریان وبسیما در جشنواره وب و موبایل ایران است که نشان دهنده موفق بودن شرکت وبسیما در پروژه هایی است که تا الان اجرا کرده است.

یکی از مزیت های شرکت طراحی سایت وبسیما طراحی سایت خلاقانه است. وبسیما از نظر طراحی رابط و تجربه کاربری فوق العاده است ولی خب با تعرفه های بالایی که دارد بیشتر به درد شرکت های بزرگ می خورد.

 

مزایای شرکت طراحی سایت وبسیما:

 • طراحی سایت کاملا اختصاصی
 • طراحی سایت بر پایه استاندارهای جهانی
 • طراحی سایت بر اساس فاکتورهای مهم سئو
 • طراحی UI و UX سفارشی
 • خلاقیت در طراحی وب سایت
 • داشتن نمونه کارهای حرفه ای
 • ارائه آموزش های ویژه برای مشتریان
 • دارنده جایزه بهترین شرکت طراحی سایت در سال 95
 • تیم پشتیبانی خوب

 

معایب شرکت طراحی سایت وبسیما:

 • قیمت بالای پلن های طراحی سایت

 

کاسپید

کاسپید

کاسپید یکی از شرکت های طراحی سایت قدیمی ایرانی است که فعالیت خود را از سال 87 آغاز کرده است. در طی این سال ها پیشرفت های زیادی داشته اند و هم اکنون طراحی فروشگاه اینترنتی و اپلیکیشن موبایلی را نیز به خدمات خود اضافه کرده اند.

کاسپید دارای نمونه کارهای خوب و مشتریان راضی نسبتا زیادی است. کاسپید نمونه ای از یک شرکت طراحی سایت خوب در تهران است که متشکل از متخصصان طراحی سایت، برنامه نویس و گرافیست است. شرکت کاسپید مطابق با آخرین تکنولوژی های طراحی سایت پروژه های خود را انجام می دهد.

شرکت طراحی سایت کاسپید علاوه بر تهران دفتر دیگری در انگلستان هم دارند و پروژه های طراحی سایت خارجی نیز در کارنامه کاری خود دارند. کاسپید نمونه ای از یک شرکت خوب طراحی سایت است که توانسته نیازهای مشتریان شان را به خوبی شناسایی و برطرف کند.

جالب است بدانید مدیرعامل شرکت کاسپید حمید سپید نام است. همان مستر تیستر که یکی از فودبلاگرهای اینستاگرامی است.

 

مزایای شرکت طراحی سایت کاسپید:

 • بررسی رقبا و نیاز سنجی مشتریان قبل از طراحی سایت
 • ارائه پیش نمایش از امکانات سایت
 • طراحی کاملا اختصاصی وب سایت
 • طراحی فروشگاه اینترنتی با تمام امکانات
 • طراحی اپلیکیشن موبایلی اختصاصی
 • طراحی سایت مطابق با تکنولوژی های روز دنیا
 • طراحی گرافیک اختصاصی برای صفحات سایت
 • برنامه نویسی اختصاصی سایت بر اساس نیاز مشتری
 • تامین امنیت وب سایت و رفع باگ های موجود
 • داشتن نمونه کارهای زیاد و قابل قبول
 • پشتیبانی وب سایت در زمان مشخص شده

 

معایب شرکت طراحی سایت کاسپید:

 • قیمت بسیار بالای طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی

 

طراحی سایت حامد

شرکت طراحی سایت حامد

یکی از قدیمی ترین شرکت های طراحی سایت ایرانی که چراغ خاموش جلو میره و زیاد تو چشم نیست شرکت حامد پردازش اطلاعات ایرانیان با آدرس ham3d.co است.  شرکت طراحی سایت حامد از سال 82 فعالیت جدی خود را در زمینه طراحی سایت شروع کرده است.

آن زمان تنها سایتی که ارائه دهنده سیستم ثبت آگهی بود حامد بود. اولین سیستم سایت های آگهی را سایت حامد راه اندازی کرد. سایت هایی مثل ایستگاه، رهنما و آگهی 24 از سیستم آگهی حامد استفاده می کردند. البته آن زمان حامد شرکت نبود و فقط یک تیم برنامه نویسی بودند. از آن زمان بود که کم کم به فکر گسترش کسب و کار خود شدند و تصمیم به راه اندازی شرکت طراحی سایت گرفتند.

شرکت حامد پردازش اطلاعات ایرانیان یکی از قوی ترین شرکت ها طراحی سایت ایرانی است که نمونه کارهای موفق زیادی دارد. شرکت حامد با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و به صورت کاملا اختصاصی طراحی سایت شما را انجام می دهد. شرکت حامد متشکل از متخصصانی است که در زمینه طراحی سایت و رابط کاربری خبره اند و تجربه زیادی دارند.

شرکت حامد پردازش اطلاعات ایرانیان علاوه بر طراحی سایت سیستم های ارتباط با مشتری، اپلیکیشن های موبایلی، باشگاه مشتریان، مدیریت چرخه فروش، فروشگاه ساز ، مدیریت مالی و انبارداری آنلاین، اتوماسیون اداری و پرتال گردشگری را به صورت اختصاصی نیز طراحی و راه اندازی می کند.

 

مزایای شرکت طراحی سایت حامد:

 • طراحی حرفه ای سایت بر اساس نیاز مشتری
 • تحلیل و بررسی رقبا فعلی در حوزه کاری مشتریان
 • طراحی سایت بر اساس آخرین تغییرات سئو
 • طراحی قالب سایت به صورت اختصاصی
 • طراحی پرتال، سایت ساز و اپلیکیشن موبایلی
 • طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری اختصاصی
 • داشتن نمونه کارهای قابل قبول (طراحی سایت های دولتی و سازمانی و برند های خاص)
 • پشتیبانی حرفه ای و عالی
 • قیمت های مناسب برای طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی

 

نونگار پردازش

طراحی سایت نونگار پردازش

یکی از قدیمی ترین و بهترین شرکت های طراحی سایت ایرانی شرکت نونگار پردازش است که بیش از 17 سال سابقه درخشان در حوزه طراحی سایت دارد. نونگار پردازش با اجرای بیش از 3200 پروژه موفق تا به امروز توانسته جزء برترین شرکت های طراحی سایت ایرانی باشد.

نونگار پردازش دارای دو آدرس npco.net  و sitecode.ir است که معمولا هر دو سایت این شرکت را در صفحه اول گوگل مشاهده می کنید.

شرکت طراحی سایت نونگار پردازش علاوه بر طراحی وب سایت خدماتی در زمینه سئو و بهینه سازی سایت، تبلیغات و بازاریابی اینترنتی، طراحی اپلیکیشن ارائه هاست و نمایندگی هاست و طراحی سایت ارائه می کند.

شرکت طراحی سایت نونگار پردازش دارای نمونه کارهای زیادی در زمینه طراحی وب سایت و سئو است ولی چون تعرفه های پایینی دارند زیاد طراحی ها به صورت اختصاصی و حرفه ای نیست!

 

مزایای شرکت طراحی سایت نونگار پردازش:

 • طراحی سایت مطابق با نیازهای مشتری
 • کدنویسی اختصاصی در صورت نیاز
 • طراحی اپلیکیشن موبایلی و خدمات سئو سایت
 • تعرفه های پایین برای طراحی سایت اختصاصی
 • دارای سابقه بالا و نمونه کارهای زیاد
 • ارائه پشتیبانی خوب و به موقع

 

معایب شرکت طراحی سایت نونگار پردازش:

 • عدم طراحی سایت خلاقانه در رابط کاربری سایت

 

رادکام

شرکت طراحی سایت رادکام

شرکت رادکام (Radcom) قدیمی ترین شرکت ارائه دهنده خدمات طراحی سایت و هاستینگ ایرانی است. رادکام فعالیت خود را از سال 79 آغاز کرده است. البته قبل از این هم در زمینه طراحی نرم افزاهای اداری فعالیت داشتند.

همه ما شرکت رادکام را به عنوان ارائه دهنده هاست و دامنه و سرور اختصاصی می شناسیم ولی باید بدانید شرکت رادکام یکی از خدماتی که از قدیم تا الان ارائه می داده طراحی سایت و پورتال اینترنتی است.

شرکت رادکام با استفاده از نرم افزار سمپا که یک سایت ساز مجهز به تمام امکانات محسوب می شود طراحی سایت را انجام می دهد. این نرم افزار قابل توسعه بوده و روز به روز به امکانات آن افزوده می شود. از این رو چون طراحی سایت با سایت ساز آماده انجام می شود بعضی از مشتریان فکر می کنند یک وب سایت با تمام امکانات مد نظرشان نمی توانند داشته باشند. در صورتی که اصلا اینطور نیست! معمولا سایت ساز ها با توجه به نیاز مشتری هر چند وقت یک بار به روز می شوند.

نقطه قوت سیستم مدیریت محتوای سمپا این است که ترجمه شده از نمونه خارجی نیست! بلکه از صفر تا صدش توسط برنامه نویسان ایرانی شرکت رادکام نوشته شده است. به همین دلیل اصلا جای نگرانی نیست.

شرکت رادکام دارای نمونه کارهای زیادی در زمینه طراحی سایت است که پیشنهاد می کنم حتما سری به قسمت نمونه کارهای طراحی سایت این شرکت بزنید تا از کیفیت کارشان مطمئن شوید.

 

مزایای شرکت طراحی سایت رادکام:

 • طراحی منحصر به فرد نسبت به نیازهای مشتری
 • طراحی سایت توسط سیستم سایت ساز سمپا
 • طراحی قالب سایت بهینه شده برای موتورهای جست و جو
 • طراحی سایت با امکانات فول
 • طراحی فروشگاه اینترنتی با تمام امکانات
 • طراحی اپلیکیشن موبایلی
 • مشاوره در انجام تبلیغات اینترنتی
 • مجری کمپین های تبلیغاتی
 • پشیبانی حرفه ای
 • دارای نمونه کارهای موفق زیاد
 • هزینه طراحی سایت ثابت و مشخص

 

دارکوب

طراحی سایت دارکوب

شرکت طراحی سایت دارکوب را همه ما میشناسیم. یک شرکت قدیمی در زمینه طراحی سایت است که علاوه بر طراحی سایت خدمات دیگری نظیر ارائه هاست و دامنه و ساخت اپلیکیشن موبایلی و سئو سایت هم ارائه می کند.

شرکت دارکوب دارای مجوز رسمی از شورای عالی انفورماتیک ایران و مجوز نشر دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

شرکت دارکوب دارای متخصصین زیادی در زمینه طراحی سایت و برنامه نویسی است که پایه اصلی کارشان بر اساس زبان PHP است. و سیستم های مدیریت محتوایی مثل وردپرس، جوملا، پرستاشاب و مجنتو را توسعه می دهند.

شکرت دارکوب هم اکنون دارای 60 نیروی کار است که به صورت حضوری و غیر حضوری با این مجموعه همکاری می کنند. دارکوب تا کنون بیش از 3000 وب سایت ایرانی را طراحی کرده و این عدد نشان دهنده نمونه کارهای خوب این شرکت است.

یکی از مزیت های دارکوب طراحی سایت ارزان است. تعرفه های طراحی سایت دارکوب نسبت به همکارانش بسیار پایین است. شاید به خاطر همین است که تاکنون توانسته مشتریان زیادی را جذب کند. اما مهمترین دلیلش حرفه ای بودن و قدیمی بودن این شرکت است که بیش از پیش قابل اطمینانش کرده است.

یکی از معایب شرکت دارکوب، طراحی سایت شرکت خودشان است که خیلی ساده انجام شده است. شاید این موضوع باعث بی اعتمادی خیلی از مشتریان به این شرکت طراحی سایت شود. بهتر است برای طراحی ظاهر وب سایت خود بیشتر وقت بگذارند و یه ظاهری منحصر به فرد و جذاب برای وب سایت خود درست کنند.

 

مزایای شرکت طراحی سایت دارکوب:

 • طراحی سایت اختصاصی ارزان
 • طراحی سایت با توجه به نیاز مشتری
 • طراحی سایت های وردپرسی
 • طراحی اپلیکیشن های موبایلی
 • داشتن نمونه کارهای طراحی سایت زیاد
 • پشتیبانی حرفه ای تا یک سال
 • ارائه خدمات سئو سایت

 

معایب شرکت طراحی سایت دارکوب:

 • طراحی سایت فقط به زبان برنامه نویسی PHP
 • رابط کاربری ضعیف در سایت
 • تولید محتوای ضعیف

 

اسپیناس

شرکت طراحی سایت اسپیناس

یکی از شرکت های دیگر در زمینه طراحی سایت اسپیناس است. شرکت اسپیناس سابقه درخشانی در زمینه طراحی سایت دارد و تا به امروز حدود 1000 وب سایت موفق را راه اندازی کرده است. در بین نمونه کارها و مشتریان این شرکت برندهای مطرح دولتی و خصوصی به چشم می خورد که نشان دهنده کیفیت خوب کارشان است. شاید خیلی ها با دیدن این مشتریان به این شرکت اعتماد کنند ولی بهتر است همه جوانب را بررسی کنید.

طراحی وب سایت خود شرکت اسپیناس خیلی زیبا و منحصر به فرد است. و این هم نکته جالب توجهی است که اسپیناس را جزء 10 شرکت برتر طراحی سایت جای داده است.

شرکت اسپیناس در موضوعات طراحی سایت اختصاصی، طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت خبری، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت شخصی و طراحی سایت حرفه ای می تواند به شما کمک کند. علاوه بر این خدمات سئو و بهینه سازی سایت هم ارائه می دهند.

علاوه بر این خدمات ارائه هاست پرسرعت هم از دیگر خدمات شرکت اسپیناس است که در آدرس espinashost.com سایت مربوط به ارائه هاست شان قابل مشاهده است.

 

مزایای شرکت طراحی سایت اسپیناس:

 • طراحی وب سایت به صورت حرفه ای و اختصاصی
 • طراحی سایت مطابق با امکانات درخواستی مشتری
 • طراحی فروشگاه اینترنتی با امکانات فول
 • طراحی اپلیکیشن موبایلی در صورت نیاز مشتری
 • طراحی سایت با توجه به فاکتورهای اصلی سئو
 • طراحی رابط کاربری زیبا و کاربر پسند
 • سابقه همکاری با برندها و شرکت های معروف
 • قیمت طراحی سایت مناسب
 • پشتیبانی حرفه ای

 

معایب شرکت اسپیناس:

 • مشخص نبودن دقیق هزینه های طراحی سایت

 

ایده پویا

شرکت طراحی سایت ایده پویا

شرکت طراحی سایت ایده پویا هم یکی از بهترین و قدیمی ترین شرکت های طراحی سایت در ایران است که از سال 85 تاکنون فعالیت خود را در زمینه طراحی اختصاصی سایت با بهره گیری از استاندارهای جهانی ادامه داده است.

شرکت طراحی سایت ایده پویا علاوه بر طراحی سایت های وردپرسی توانایی طراحی سایت به صورت اختصاصی بر اساس نیازهای مشتریان را نیز دارد. به همین دلیل ایده پویا همیشه از یک تیم جوان، خلاق و پویا برای پروژه های خود استفاده می کند.

علاوه براین شرکت ایده پویا خدماتی در زمینه سئو و بهینه سازی سایت نیز ارائه می کند. چون آن ها بر این باورند وب سایتی که از هر لحاظ با کیفیت و عالی باشد تا زمانی که ترافیک هدفمند از گوگل دریافت نکند هیچ فایده ای برای صاحبش ندارد. به همین دلیل به صورت تخصصی خدمات بهینه سازی سایت و همینطور انواع خدمات بازاریابی اینترنتی نیز ارائه می دهند.

شرکت طراحی سایت ایده پویا تاکنون بیش از 4000 پروژه موفق در زمینه طراحی سایت و سئو سایت داشته است که با مراجعه به نمونه کارهای موجود در وب سایت این شرکت می توانید آن ها را بررسی نمایید. در نمونه کارهای این شرکت همکاری با برندهای مطرح ایرانی نیز به چشم می خورد.

جالب است بدانید شرکت ایده پویا اولین شرکتی است که از سال 85 کار خود را با طراحی سایت ارزان و حرفه ای آغاز کرده است. پس گزینه خوبی برای استارت آپ ها و کسب و کارهای نوپایی هستند که بودجه کافی برای طراحی سایت ندارد است.

 

مزایای شرکت طراحی سایت ایده پویا:

 • طراحی سایت ارزان
 • طراحی سایت حرفه ای و اختصاصی
 • طراحی سایت توسط سایت سازهای رایگان (وردپرس)
 • طراحی و سفارشی سازی قالب سایت بر اساس نیاز مشتری
 • طراحی فروشگاه اینترنتی با امکانات کامل
 • طراحی اپلیکیشن موبایلی اندروید و آی او اس
 • ارائه انواع خدمات بازاریابی اینترنتی
 • ارائه خدمات سئو و بهینه سازی سایت
 • پشتیبانی عالی به صورت آنلاین، تلفنی و تیکتی
 • دارای نمونه کارهای موفق زیاد

 

همیار توسعه

همیار توسعه

شرکت طراحی سایت همیار توسعه زیرمجموعه برند همیار وردپرس است که فعالیت خود را در زمینه طراحی سایت از سال 94 آغاز کرده است. همیار توسعه به کمک همیار وردپرس توانست بیشتر دیده شود و از همان سال اول در جشنواره وب و موبایل ایران عنوان برترین شرکت طراحی سایت را به خود اختصاص داد. همیار توسعه اکنون جزء 5 شرکت برتر طراحی سایت ایرانی است.

همیار توسعه ابتدا کار خود را با طراحی سایت وردپرسی آغاز کرد و کم کم با گسترش حوزه فعالیت خود توانست به خدمات خود، خدمات طراحی سایت اختصاصی و طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی هم اضافه کند. هم اکنون خدماتی در زمینه طراحی اپلیکیشن موبایلی را نیز ارائه می کند.

همیار توسعه علاوه بر خدمات طراحی سایت خدماتی در زمینه تولید محتوا، طراحی گرافیک سایت، آموزش مدیریت سایت و آموزش سئو وب سایت نیز ارائه می کند.

باتوجه به اینکه همیار توسعه تاکنون جوایز متعددی را در جشنواره های داخلی دریافت کرده است و تعداد مشتریان راضی شان روز به روز افزایش پیدا می کند و علاوه بر این موارد تعرفه های ثابت و مناسبی برای طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی اختصاصی دارد می تواند گزینه خوبی برای طراحی وب سایت شما باشد.

 

مزایای شرکت طراحی سایت همیار توسعه:

 • طراحی سایت ارزان، شرکتی، شخصی، خدماتی و خبری به صورت اختصاصی
 • طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی
 • طراحی اختصاصی اپلیکیشن موبایلی
 • ارائه خدمات تولید محتوا برای کسب و کارهای اینترنتی
 • ارائه خدمات طراحی گرافیک داخلی سایت (هدر و بنر)
 • بهینه سازی داخلی وب سایت به همراه ارائه قالب های سئو شده
 • تعرفه های ثابت و مشخص در خدمات ارائه شده
 • آموزش های لازم برای مدیریت وب سایت
 • پشتیبانی ویژه برای مشتریان
 • مشاوره رایگان برای طراحی سایت

 

وب24

وب24

یکی دیگر از شرکت های خوب و موفق در زمینه طراحی سایت شرکت وب24 با مدیریت آقای رضا شیرازی است. وب24 در سال 88 فعالیت خود را در زمینه طراحی سایت و سئو سایت آغاز کرده است.

وب24 متشکل از برنامه نویسان و طراحان وب جوان و خلاق است. نکته مثبت در وب24 طراحی اختصاصی سایت خودشان است که کاملا با رقبای خود متمایز هستند. به نظر خودشان، شکل و ظاهر سایت اولین مورد برای جذب مخاطب و مشتری است. به همین دلیل به طراحی وب سایت شرکت خودشان اهمیت زیادی داده اند.

وب24 فقط خدمات طراحی سایت ارائه نمی دهد! بله هر کسب و کاری که قصد دارد با وب24 همکاری خود را شروع کند می تواند از دیگر خدمات این شرکت یعنی سئو وبهینه سازی سایت، طراحی اپلیکیشن موبایلی، برنامه ریزی و ساخت استراتژی کسب و کار، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی، بازاریابی محتوا و رپورتاژ آگهی استفاده کند.

سئو24 اعتقاد بر این دارد که طراحی یک سایت به صورت کاملا حرفه ای با جدیدترین متدهای روز هزینه بر است و با مشتریانی که درک پایینی از این مسئله دارند همکاری نمی کنند. قیمت های طراحی سایت وب24 با توجه به امکاناتی که مشتری مد نظرش است محاسبه می شود و معمولا کمی بالا است.

سئو24 علاوه بر این که یک شرکت خدماتی باشد یک منبع آموزش خوب هم در زمینه سئو و طراحی سایت و کلا دیجیتال مارکتینگ محسوب می شود. پیشنهاد می کنم حتما از مقالات این سایت و ویدیوهای آموزشی آقای شیرازی دیدن کنید.

 

مزایای شرکت طراحی سایت وب24:

 • طراحی سایت مطابق با نیازهای مشتری
 • طراحی قالب سایت همراه با لوگوی اختصاصی
 • طراحی سایت با امکانات کامل و فول
 • طراحی فروشگاه اینترنتی همراه با اپلیکیشن موبایلی
 • طراحی سایت با استفاده از متدها و تکنولوژی های روز دنیا
 • طراحی قالب سایت بر اساس آخرین تغییرات سئو
 • طراحی قالب رسپانسیو
 • مشاوره رایگان در زمینه طراحی و سئو سایت
 • دارای تیم پشتیبانی قوی و حرفه ای
 • ارائه آموزش هایی در زمینه طراحی سایت و سئو

 

جمع بندی و سخن پایانی

تمام شرکت های معرفی شده در این مقاله جزء بهترین شرکت های طراحی سایت در ایران هستند. هر کدام مزایا و معایب خودشان را دارند. مهم این است که هر کدام خدمات متنوعی ارائه می کنند.

پیشنهاد ما برای انتخاب هرکدام به عنوان شرکتی که طراحی سایت شما را انجام دهد این است که ابتدا نمونه کارهای آن ها را بررسی کنید و سپس از آن ها مشاوره رایگان در خصوص طراحی سایت بگیرید.

اگر در مشاوره رایگانی که به شما می دهند بتوانند نیازهای شما را شناسایی کنند و گزینه های خوبی را در اختیار شما قرار دهند می توانند گزینه خوبی برای انتخاب باشند.

امیدوارم از این مقاله هم که به صورت اختصاصی از سایت همیار وب منتشر شده است استفاده کافی را برده باشید. اگر شما هم تجربه ای در استفاده از خدمات شرکت های طراحی سایت دارید خوشحال می شوم با من و دیگر دوستان در میان بگذارید.

تعرفه های طراحی سایت

میزبانی وب ابری ایران

میزبانی وب ابری اروپا

درج محتوای سایت

دانشنامه شهر الکترونیک کرمان

Share:
خدمات طراحی و میزبانی وب | طراحی فروشگاه اینترنتی | طراحی سایت شخصی | طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت خبری | طراحی سایت مشاغل و نیازمندی ها | طراحی سایت دایرکتوری | خدمات درج محتوای سایت

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها.