20 میلیون تومان درآمد ماهانه با شرکت در دوره های پولساز برق گستران

دوره های پولساز برق گستران


انتخاب شغل پردرآمد و پولساز یکی از دغدغه های اصلی در دنیای امروز است. شغلی که با توجه به بازار کار نامناسب مشاغل بتواند از درآمد مناسبی برخوردار باشد و ورود به آن نیز به سرمایه بالایی نیاز نداشته باشد. در دنیای نابه سامان مشاغل امروزی هستند کسب و کارهایی که از درآمد بالایی برخوردار می باشند و افراد ماهی 20 میلیون تومان حتی بیشتر از آن کسب می کنند. برای ورود به این مشاغل تنها کافیست تا آنها را شناسایی کرده و مهارت های لازم را کسب نمایید.

آموزشگاه برق گستران دوره های آموزشی تخصصی را برای ورود به بازار کار این مشاغل برگزار کرده و همه ساله کارآموزان بسیاری را وارد بازار کار می نماید. با شرکت در این دوره های آموزشی در مدت زمانی کوتاه با صفرتا صد مهارت های این مشاغل آشنا شده و آماده ورود به بازار کار شوید. در ادامه با چند رشته پولساز فنی آشنا شده و راهنمای ورود به آنها را بیان می کنیم.

 

رشته تعمیرات بردهای الکترونیکی

برد الکترونیکی قطعه ایست که از قطعات گوناگونی تشکیل شده و نقش مهمی در عملکرد لوازم الکتریکی دارد. امروزه و با پیشرفت تکنولوژی این قطعه در ساختار تمامی لوازم الکترونیکی وجود داشته و بروز مشکل در آن مشکلات بسیاری را به همراه می آورد.

افزایش استفاده از بردهای الکترونیکی همچنین تخصصی بودن کار عیب یابی و تعمیرات این قطعه، تعمیرات برد الکترونیکی را به یکی از مشاغل بسیار عالی و پولساز در جامعه تبدیل کرده است. شغلی که در ایران و تمامی کشورها از بازار کار خوبی برخوردار بوده و ورود به آن نیاز به سرمایه بالایی ندارد.

تعمیرات بردهای الکترونیکی

 

چگونه وارد بازار کار تعمیرات بردهای الکترونیکی شویم؟

همانطور که اشاره شد برد الکترونیکی از قطعات گوناگونی تشکیل شده و کار عیب یابی و تعمیرات آن امری تخصصی می باشد. بنابراین ورود به این شغل مستلزم یادگیری مهارت های مورد نیاز آن می باشد. آموزشگاه برق گستران با برگزاری دوره های تعمیرات برد شما را با صفر تا صد نحوه عیب یابی و تعمیرات این قطعه آشنا می کند.

دوره تعمیر بردهای الکترونیکی در این آموزشگاه به صورت کاملا عملی، تخصصی و در کارگاه های مجهز برگزار می گردد. آموزش تعمیر و عیب یابی انواع بردهای الکترونیکی از قبیل: برد لوازم خانگی، لوازم ورزشی، بردهای صنعتی پرکاربرد، بردهای دیجیتال، بردهای مخابراتی، آموزش کار با ابزارها و تجهیزات تعمیرات برد از جمله سرفصل های آموزشی در این دوره می باشد.

با شرکت در این دوره در مدت زمانی کوتاه کلیه مهارت های مورد نیاز این شغل را فراگرفته و آماده ورود به بازار کار پردرآمد این رشته خواهید شد.

 

میزان درآمد تعمیرات برد الکترونیکی

درآمد تعمیرات بردهای الکترونیکی با توجه به تخصصی بودن این شغل، همچنین کم بودن نیروی متخصص و حرفه ای بالا می باشد. در صورتی که با کلیه مهارت های لازم برای تعمیرات انواع بردهای الکترونیکی آشنا باشید می توانید به متوسط درآمد 10 تا 20 میلیون تومان در ماه دست یابید. توجه داشته باشید که بردهای الکترونیک به خصوص در بخش صنعتی بسیار حائز اهمیت می باشند و دستمزد تعمیر و عیب یابی این گونه از برد الکترونیک بالا می باشد.

 

رشته تعمیرات لوازم خانگی

این رشته از دیگر رشته های بسیار عالی برای ورود به بازار کار است که همواره از بازار کار خوبی برخوردار بوده و امروزه نیز با توجه به تنوع بیشتر لوازم خانگی، افزایش کاربرد آنها، همچنین قیمت بالای لوازم خانگی بازار کار آن بسیار داغ تر شده است.

تعمیر و عیب یابی لوازم خانگی با توجه به پیشرفته تر شدن تکنولوژی تولید آنها بسیار تخصصی می باشد. این موضوع باعث شده تا تعمیرکاران حرفه ای و کاربلد در این زمینه کمتر باشد تعمیرکاری که بتواند انواع مدل های جدید و روز لوازم خانگی در بازار را عیب یابی و تعمیر نماید.

همه این موارد نشان از بازار کار عالی این رشته فنی می دهد، رشته ای که ورود به آن نیاز به سرمایه بالایی نداشته و کسب دانش و مهارت شرط لازم برای ورود به آن است.

تعمیرات لوازم خانگی

 

چگونه تعمیرات لوازم خانگی را یاد بگیریم؟

برای یادگیری تعمیرات لوازم خانگی روش های متفاوتی وجود دارد. مطالعه کتاب و جزوه های آموزشی، مشاهده فیلم، شاگردی، شرکت در دوره های آموزشی برخی از رایج ترین روش های یادگیری مهارت های این شغل می باشد. در صورتی که قصد ورود حرفه ای به بازار کار این حرفه را دارید باید بگوییم شرکت در دوره تعمیرات لوازم خانگی بهترین راه حل می باشد.

آموزشگاه تعمیرات لوازم خانگی برق گستران یکی از بهترین مراکز برای یادگیری مهارت های این حرفه می باشد. در این آموزشگاه به صورت عملی و کاملا تخصصی نحوه عیب یابی و تعمیر انواع لوازم خانگی آموزش داده می شود. کارآموزان در این دوره به صورت عملی و زیر نظر استاد کارآموزده بر روی انواع لوازم خانگی کار کرده و با تمام فوت و فن های تعمیرات لوازم خانگی آشنا می شوند.

 

متوسط درآمد تعمیرات لوازم خانگی چقدر است؟

درآمد شغل تعمیرات لوازم خانگی وابسته به میزان تخصص و مهارت شما در این حرفه می باشد. در صورتی که از دانش کافی برای تعمیر و عیب یابی انواع لوازم خانگی بهره مند باشید به خوبی می تواند متوسط درآمد 10 تا 20 میلیون تومان در ماه را کسب نمایید.

 

رشته نصب و تعمیرات کولر گازی

 امروزه تقاضا برای نصب کولرهای گازی به دلیل مزایای بسیاری که نسبت به کولرهای آبی دارند افزایش چشمگیری داشته است. در برخی از شهرها و استان های کشور شرایط آب و هوایی به گونه است که برای تهویه هوا تنها می توان از این کولرها استفاده نمود.

با افزایش رشد ساخت و ساز در شهرها همچنین جایگزین شدن این کولرها به جای دیگر سیستم های تهویه در ساختمان بازار کار نصب کولر گازی رونق بسیاری یافته است. از طرفی با نصب کولرهای گازی این دستگاه پس از مدتی نیاز به سرویس داشته و با مواردی از قبیل شارژ گاز کولر، تعمیر و عیب یابی قطعات و غیره روبه رو می شود. این موضوع نشان از بازار کار داغ تعمیرات کولر گازی می دهد.

 

برای ورود به بازار کار نصب و تعمیرات کولرگازی چه باید کرد؟

نصب و تعمیرات کولر گازی امری تخصصی می باشد. چرا که کولرهای گازی از بخش ها و قطعات گوناگونی تشکیل شده و همین موضوع کار عیب یابی و نصب این وسیله را بسیار تخصصی کرده است. ورود به بازار کار این شغل همانند سایر رشته های فنی نیازمند یادگیری مهارت های حرفه ای آن می باشد.

یک نصاب و تعمیرکار حرفه ای کولر بایستی با کلیه مراحل نصب کولر، برق کشی، لوله کشی مسی، جوشکاری، انواع مشکلات و ارورهای کولر گازی و نحوه رفع آن و غیره آشنا باشد. شناسایی بهترین آموزشگاه کولر گازی و شرکت در دوره های آن بهترین راه برای یادگیری مهارت های این شغل می باشد.

آموزشگاه برق گستران یکی از تخصصی ترین مراکز آموزش نصب و تعمیرات کولر گازی در کشور است که به صورت حرفه ای دوره نصب کولر گازی را برگزار کرده و کارآموزان را برای ورود به بازار کار می نماید.

کلیه دوره های برگزار شده در این آموزشگاه به صورت عملی بوده و کارآموزان در صورت عدم یادگیری مباحث می توانند به صورت رایگان در دیگر دوره ها ثبت نام نمایند. پشتیبانی رایگان دوره آموزشی و ارائه مدرک معتبر از دیگر مزایای شرکت در دوره های این آموزشگاه است.

برای اطلاعات بیشتر از دوره‌های این آموزشگاه و ثبت نام می‌توانید به سایت این مرکز به نشانی https://barghgostaran.com مراجعه نمائید.

همچنین می‌توانید در ساعات کاری آموزشگاه با شماره ۰۲۱۶۶۵۹۷۳۰۵ تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره تلفنی دریافت کرده و در دوره دلخواه ثبت نام نمائید.

تعرفه های طراحی سایت

میزبانی وب ابری ایران

میزبانی وب ابری اروپا

درج محتوای سایت

دانشنامه شهر الکترونیک کرمان

Share:
خدمات طراحی و میزبانی وب | طراحی فروشگاه اینترنتی | طراحی سایت شخصی | طراحی سایت شرکتی | طراحی سایت خبری | طراحی سایت مشاغل و نیازمندی ها | طراحی سایت دایرکتوری | خدمات درج محتوای سایت

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی ها.